Шестой школьный день

Шестой день недели — суббота — является органичной частью целостной учебно-воспитательной системы школы. Одной из важных задач, стоящих пред педагогическим коллективом школы, является эффективная организация воспитательной работы в шестой школьный день. Она планируется и проводится в соответствии с общешкольным планом работы школы, органично дополняя и продолжая его. Особое внимание уделяется проведению в субботу физкультурно-оздоровительной и спортивно-массовой работы.

Мэты выхаваўчай работы ў шосты школьны дзень:

- умацаванне фізічнага, псіхічнага і маральнага здароўя;

- стварэнне эфектыўнай сістэмы грамадзянскага і патрыятычнага выхавання;

- інтэлектуальнае развіццё, грамадзянскае станаўленне школьніка;

- удзел дзяцей і падлеткаў у карысных справах і акцыях.

 

Задачы выхаваўчай работы ў шосты школьны дзень:

- фарміраваць у дзяцей і моладзі грамадзянскай пазіцыі праз удзел у сацыяльна значных справах, развіццё сацыяльнай актыўнасці;

- далучаць дзяцей і моладзь да маральна-духоўных каштоўнасцяў, праз клопат і захаванне прыроднага і культурнага багацця сваёй Радзімы;

- фарміраваць патрыятызм у дзяцей і моладзі, павагу да ветэранаў Вялікай Айчыннай Вайны і месцаў воінскай славы;

- фармаваць патрэбы ў маладога пакалення да клопату аб Радзіме, яе інтарэсах у абароне і захаванні экалагічных рэсурсаў;

- фарміраваць гарманічна развітую грамадска актыўную асобу;

- павышаць маральную і эстэтычную культуру навучэнцаў;

- стварыць умовы паспяховай сацыялізацыі асобы дзіцяці;

- аднаўляць і развіваць фізічныя і духоўныя сілы дзяцей адпаведнай арганізацыяй вольнага часу.

ПЛАН выхаваўчай, ідэалагічнай і сацыяльнай работы У ШОСТЫ ШКОЛЬНЫ ДЗЕНЬ на I паўгоддзе 2021/2022 навучальнага года 

ПЛАН выхаваўчай, ідэалагічнай і сацыяльнай работы У ШОСТЫ ШКОЛЬНЫ ДЗЕНЬ на I паўгоддзе 2021/2022 навучальнага года

Дата правядення, назва тэматычнага дня

Удзельнікі

Адказныя

04.09.2021

Тэма дня “Дзень здаровага ладу жыцця”

Занятак па вучэбным прадмеце “Працоўнае навучанне”

10-11 класы

Класны кіраўнік 11 класа Радаман А.С.

Аб’яднанне па інтарэсах

“Падрыхтоўка да ваеннай службы”

7-9 класы

Радаман А.С., настаўнік дадатковай адукацыі

Аб’яднанне па інтарэсах “Умеем усё”

3-6 класы

Заяц А.А. педагог дадатковай адукацыі

 

Афармленне стэнда “Тыдзень спорту і здароўя”

 

Педагог-арганізатар Прыбыш М.В.

Афармленне

ў бібліятэцы выставы літаратуры па тэме “Здаровы лад жыцця”

 

Бібліятэкар

Цыуля К.М.

Праца камп'ютарнага класа

1-11 класы

Данілава А.І., настаўнік інфмарматыкі і матэматыкі

Квэст-гульня “Здароўе ў нашых руках”

5-7 класы

Педагог-арганізатар Прыбыш М.В.

Першынство па лыжаролерах і кросе

2-4 классы

5-7 классы

8-11 классы

Паляшчук М.В.

настаўнік фізічнай культуры

Аб’яднанне па інтарэсах “Краязнаўства”

5-11 класы

Прыбыш М.В., педагог дадатковай адукацыі

11.09.2021

Тэма дня Тыдзень бяспекі дарожнага руху

“Дзень здароў’я, спорту і турызму”

 

Занятак па вучэбным прадмеце “Працоўнае навучанне”

11 клас

Радаман А.С., класны кіраўнік 11 класа

Аб’яднанне па інтарэсах “Умеем усё”

3-6 класы

Заяц А.А. педагог дадатковай адукацыі

Аб’яднанне па інтарэсах

“Падрыхтоўка да ваеннай службы”

7-9 класы

Радаман А.С., настаўнік дадатковай адукацыі

Праца камп'ютарнага класа

1-11 класы

Данілава А.І., настаўнік інфмарматыкі і матэматыкі

Спартыўнае мерапрыемства “Восеньскі крос”

 

5-7 класы

8-11 класы

Паляшчук М.В., настаўнік фізічнай культуры і здароўя

Аб’яднанне па інтарэсах

“Домісолька”

1-4 класы

Грынкевіч К.А., настаўнік дадатковай адукацыі

Алімпіяда

“Знаўцы правіл дарожнага руху”

5-11

класы

Прыбыш М.В.,

настаўнік дадатковай адукацыі

Спартыўнае мерапрыемства “Гадзіна футбола”

1-4

класы

Паляшчук М.В., настаўнік фізічнай культуры і здароўя

Аб’яднанне па інтарэсах

“Краязнаўства”

5-11

класы

Прыбыш М.В.,

настаўнік дадатковай адукацыі

18.09.2021

Тэма дня Дзень прафілактыкі

Занятак па вучэбным прадмеце “Працоўнае навучанне”

11 клас

Радаман А.С., класны кіраўнік 11 класа

Аб’яднанне па інтарэсах “Умеем усё”

3-6 класы

Заяц А.А. педагог дадатковай адукацыі

Аб’яднанне па інтарэсах

“Краязнаўства”

5-11

класы

Прыбыш М.В.,

настаўнік дадатковай адукацыі

Аб’яднанне па інтарэсах

“Падрыхтоўка да ваеннай службы”

7-9 класы

Радаман А.С., настаўнік дадатковай адукацыі

Праца камп'ютарнага класа

1-11 класы

Данілава А.І., настаўнік інфмарматыкі і матэматыкі

Аб’яднанне па інтарэсах

“Домісолька”

1-4 класы

Грынкевіч К.А., настаўнік дадатковай адукацыі

Спартыўнае мерапрыемства “Мы адзінае цэлае ”

1-4 класы

Паляшчук М.В.

настаўнік фізічнай культуры

Раённы дзень прафілактыкі “Прафілактычны  цягнік”

5-7 класы

Сплендзер А.М., намеснік дырэктара па выхаваўчай рабоце

Інтэлектуальна-пазнавальная гульня

“Я ведаю Беларусь”

8,9,11 класы

Прыбыш М.В., педагог -арганізатар

 

25.09.2021

Тэма дня «Дзень  турызму»

 

Занятак па вучэбным прадмеце “Працоўнае навучанне”

11 клас

Радаман А.С., класны кіраўнік 11 класа

Аб’яднанне па інтарэсах “Умеем усё”

3-6 класы

Заяц А.А. педагог дадатковай адукацыі

Праца камп'ютарнага класа

1-11 класы

Данілава А.І., настаўнік інфмарматыкі і матэматыкі

Аб’яднанне па інтарэсах

“Домісолька”

1-4

класы

Грынкевіч К.А., настаўнік дадатковай адукацыі

 

Аб’яднанне па інтарэсах

“Краязнаўства”

5-11

класы

Прыбыш М.В.,

настаўнік дадатковай адукацыі

Аб’яднанне па інтарэсах

“Падрыхтоўка да ваеннай службы”

7-9 класы

 

Радаман А.С., настаўнік дадатковай адукацыі

Гульня “Сцяжынкамі знакамітых месцаў Рэспублікі Беларусь”

1-4

класы

Грынкевіч К.А., класны кіраўнік 2 класа

Спартыўнае мерапрыемства “Дзень бягуна”

5-7

класы

Паляшчук М.В., настаўнік фізічнай культуры і здароўя

Віктарына па тэме “Беларусь, мая Радзіма”

8-11 класы

Радаман А.С., класны кіраўнік 11 класа

25.09.2021

Тэма дня Актыўны дзень

 

Занятак па вучэбным прадмеце “Працоўнае навучанне”

11 клас

Радаман А.С., класны кіраўнік 11 класа

Аб’яднанне па інтарэсах “Умеем усё”

3-6 класы

Заяц А.А. педагог дадатковай адукацыі

 

Аб’яднанне па інтарэсах

“Домісолька”

1-4

класы

Грынкевіч К.А., настаўнік дадатковай адукацыі

Праца камп'ютарнага класа

1-11 класы

Данілава А.І., настаўнік інфмарматыкі і матэматыкі

Аб’яднанне па інтарэсах

“Краязнаўства”

5-11

класы

Прыбыш М.В.,

настаўнік дадатковай адукацыі

Аб’яднанне па інтарэсах

“Падрыхтоўка да ваеннай службы”

7-9 класы

 

Радаман А.С., настаўнік дадатковай адукацыі

Спартыўнае мерапрыемства

“У здаровым целе – здаровы дух!”

1-4 класы

Гаўдур З.К., класны кіраўнік 3  класа

Лекцыя “Адказнасць за ўжыванне алкаголю, таксічных рэчываў”

11 клас

Гаспадыніч А.У., класны кіранік 5  класа

Міні-футбол

5-7 класы

Паляшчук М.В., настаўнік фізічнай культуры і здароўя

Прагляд відэероліка  “Універсітэты Рэспублікі Беларусь”

8-11 класы

Радаман А.С., кіраўнік ваенна-патрыятычнага выхавання

 

 

09.10.2021

Тэма дня “Дзень здароў’я і спорту”

Занятак па вучэбным прадмеце “Працоўнае навучанне”

11 клас

Радаман А.С., класны кіраўнік 11 класа

Аб’яднанне па інтарэсах “Умеем усё”

3-6 класы

Заяц А.А. педагог дадатковай адукацыі

Аб’яднанне па інтарэсах

“Домісолька”

1-4

класы

Грынкевіч К.А., настаўнік дадатковай адукацыі

Праца камп'ютарнага класа

1-11 класы

Данілава А.І., настаўнік інфмарматыкі і матэматыкі

Аб’яднанне па інтарэсах

“Краязнаўства”

5-11

класы

Прыбыш М.В.,

настаўнік дадатковай адукацыі

Аб’яднанне па інтарэсах

“Падрыхтоўка да ваеннай службы”

7-9 класы

 

Радаман А.С., настаўнік дадатковай адукацыі

Дыстанцыйная алімпіяда па вучэбным прадмеце “Інфарматыка-2021” 2 этап.

Савіч Алена,

 8 клас

Данілава А.І., класны кіраўнік 8 класа

Інтэлектуальная гульня

“Што? Дзе? Калі?”

5-7

класы

Прыбыш М.В.,

педагог -арганізатар

Вясёлыя старты “Тата, мама, я – спартыўная сям'я!”

Бацькі, 1-4

класы

Паляшчук М.В.

настаўнік фізічнай культуры

Мерапрыемства да Дня маці “Цяпло сэрцаў для мілых мам”

 

8-11

класы

Качановіч В.Л., класны кіраўнік 9 класа

16.10.2021

Тэма дня Дзень бяспекі ў сеткі Інтэрнэт

 

Занятак па вучэбным прадмеце “Працоўнае навучанне”

11 клас

Радаман А.С., класны кіраўнік 11 класа

Аб’яднанне па інтарэсах “Умеем усё”

3-6 класы

Заяц А.А. педагог дадатковай адукацыі

 

Аб’яднанне па інтарэсах

“Домісолька”

1-4

класы

Грынкевіч К.А., настаўнік дадатковай адукацыі

Аб’яднанне па інтарэсах

“Краязнаўства”

5-11

класы

Прыбыш М.В.,

настаўнік дадатковай адукацыі

Праца камп'ютарнага класа

1-11 класы

Данілава А.І., настаўнік інфмарматыкі і матэматыкі

Аб’яднанне па інтарэсах

“Падрыхтоўка да ваеннай службы”

7-9 класы

 

Радаман А.С., настаўнік дадатковай адукацыі

Спартыўнае мерапрыемства

“Вас кліча Спартландыя”

1-4

класы

Паляшчук М.В.

настаўнік фізічнай культуры

Інтэрактыўная анлайн віктарына “Я ведаю свае правы”

з афармленнем насценгазеты па прававой тэматыцы

5-7

класы

Мянько Т.Г., класны кіраўнік

6 класа

Прагляд відэароліка

“Азбука правоў дзіцяці”

5-7 класы

Сплендзер А.М., намеснік дырэктара па выхаваўчай рабоце

Удзел у адборачным туры рэспубліканскагага тэлевізійнага праекта “Я ведаю!”

Цімашэнка Яўген,

Случак Юрый

Прыбыш М.В.,

педагог-арганізатар

Інформдайджэст “Кіберзлачыннасць: што трэба ведаць, каб не стаць ахвярай злачынства”

8-11 класы

А.С.Радаман, класны кіраўнік 11 класа

23.10.2021

Тэма дня Пазнавальны дзень

Занятак па вучэбным прадмеце “Працоўнае навучанне”

11 клас

Радаман А.С., класны кіраўнік 11 класа

Аб’яднанне па інтарэсах “Умеем усё”

3-6 класы

Заяц А.А. педагог дадатковай адукацыі

Праца камп'ютарнага класа

1-11 класы

Данілава А.І., настаўнік інфмарматыкі і матэматыкі

Аб’яднанне па інтарэсах

“Домісолька”

1-4

класы

Грынкевіч К.А., настаўнік дадатковай адукацыі

Аб’яднанне па інтарэсах

“Краязнаўства”

5-11

класы

Прыбыш М.В.,

настаўнік дадатковай адукацыі

Аб’яднанне па інтарэсах

“Падрыхтоўка да ваеннай службы”

7-9 класы

 

Радаман А.С., настаўнік дадатковай адукацыі

Спартыўнае мерапрыемства 

“Час футбола”

5-7

класы

Паляшчук М.В.

настаўнік фізічнай культуры

Пазнавальная гульня-віктарына “Цудны свет бяспекі”

1-4 класы

Заяц А.А. класны кіраўнік

4 класа

Удзел у раённым анлайн-чэмпіянаце па інтэлектуальных гульнях для акцябрат “Ладдзя ведаў”

3-4

класы

Прыбыш М.В.,

педагог-арганізатар

Спартыўна-інтэлектуальная гульня 

“Што? Дзе? Калі?”

8-11 класы

Паляшчук М.В.

настаўнік фізічнай культуры

30.10.2021

Тэма дня Дзень бяспекі”

Занятак па вучэбным прадмеце “Працоўнае навучанне”

11 клас

Радаман А.С., класны кіраўнік 11 класа

Аб’яднанне па інтарэсах “Умеем усё”

3-6 класы

Заяц А.А. педагог дадатковай адукацыі

Праца камп'ютарнага класа

1-11 класы

Данілава А.І., настаўнік інфмарматыкі і матэматыкі

Аб’яднанне па інтарэсах

“Домісолька”

1-4

класы

Грынкевіч К.А., настаўнік дадатковай адукацыі

Аб’яднанне па інтарэсах

“Краязнаўства”

5-11

класы

Прыбыш М.В.,

настаўнік дадатковай адукацыі

Аб’яднанне па інтарэсах

“Падрыхтоўка да ваеннай службы”

7-9 класы

 

Радаман А.С., настаўнік дадатковай адукацыі

Конкурс малюнкаў “Армія вачыма дзяцей”

5-7 класы

 Радаман А.С., кіраўнік ваенна-патрыятычнага выхавання

Спартыўнае мерапрыемства

“Трапны стралок”

8-11 класы

Паляшчук М.В.

настаўнік фізічнай культуры

Пазакласнае мерапрыемства

па правілах пажарнай бяспекі

“Школа бяспекі!”

1-4 класы

Радаман Т.В.,

класны кіраўнік

1 класа

06.11.2021

Тэма дня Дзень творчасці і пазітыўнага настрою

Занятак па вучэбным прадмеце “Працоўнае навучанне”

11 клас

Радаман А.С., класны кіраўнік 11 класа

Аб’яднанне па інтарэсах “Умеем усё”

3-6 класы

Заяц А.А. педагог дадатковай адукацыі

Аб’яднанне па інтарэсах

“Домісолька”

1-4

класы

Грынкевіч К.А., настаўнік дадатковай адукацыі

Аб’яднанне па інтарэсах

“Краязнаўства”

5-11

класы

Прыбыш М.В.,

настаўнік дадатковай адукацыі

Праца камп'ютарнага класа

1-11 класы

Данілава А.І., настаўнік інфмарматыкі і матэматыкі

Аб’яднанне па інтарэсах

“Падрыхтоўка да ваеннай службы”

7-9 класы

 

Радаман А.С., настаўнік дадатковай адукацыі

Спартыўнае мерапрыемства

“Гадзіна баскетбола”

5-7 класы

Паляшчук М.В.

настаўнік фізічнай культуры

Спартландыя “Хутчэй! Вышэй! Мацней!”

1-4 класы

Паляшчук М.В., настаўнік фізічнай культуры і здароўя

Круглы  стол

“Мы выбіраем жыццё!”

8-11

класы

Прыбыш М.В.,

педагог-арганізатар

13.11.2021

Тэма дня Дзень здароўя, спорту і турызму

Занятак па вучэбным прадмеце “Працоўнае навучанне”

11 клас

Радаман А.С., класны кіраўнік 11 класа

Аб’яднанне па інтарэсах “Умеем усё”

3-6 класы

Заяц А.А. педагог дадатковай адукацыі

 

Аб’яднанне па інтарэсах

“Домісолька”

1-4

класы

Грынкевіч К.А., настаўнік дадатковай адукацыі

Аб’яднанне па інтарэсах

“Краязнаўства”

5-11

класы

Прыбыш М.В.,

настаўнік дадатковай адукацыі

Аб’яднанне па інтарэсах

“Падрыхтоўка да ваеннай службы”

7-9 класы

 

Радаман А.С., настаўнік дадатковай адукацыі

Прагляд мультфільма

“Фіксікі-парады: як берагчы электраэнергію”

1-4 класы

Прыбыш М.В.,

педагог-арганізатар

Школіяда. Скачок з месца. Гімнастыка

1-4 класы

Паляшчук М.В.

настаўнік фізічнай культуры

Ролевая гульня з элементамі віктарына «Як паводзіць сябе з незнаёмымі людзьмі»

5-7 класы

Гаспадыніч А.У., класны кіраўнік

5 класа

Праца камп'ютарнага класа

1-11 класы

Данілава А.І., настаўнік інфмарматыкі і матэматыкі

Спартыўная гульня 

“Мініфутбол

5-7 класы

Паляшчук М.В.

настаўнік фізічнай культуры

Урок мужнасці

“У жыцці заўсёды ёсць месца подзвігу”

8-11

класы

Радаман А.С., кіраўнік ваенна-патрыятычнага выхавання

20.11.2021

Тэма дня Мы-  за здаровы лад жыцця!

(Мерапрыемствы па прафілактыцы курэння і анкалагічных захворванняў)

Занятак па вучэбным прадмеце “Працоўнае навучанне”

11 клас

Радаман А.С., класны кіраўнік 11 класа

Аб’яднанне па інтарэсах “Умеем усё”

3-6 класы

Заяц А.А. педагог дадатковай адукацыі

 

Аб’яднанне па інтарэсах

“Домісолька”

1-4

класы

Грынкевіч К.А., настаўнік дадатковай адукацыі

Аб’яднанне па інтарэсах

“Краязнаўства”

5-11

класы

Прыбыш М.В.,

настаўнік дадатковай адукацыі

Аб’яднанне па інтарэсах

“Падрыхтоўка да ваеннай службы”

7-9 класы

 

Радаман А.С., настаўнік дадатковай адукацыі

Вучоба актыву “Правілы акцябрат”

1-4 класы

Прыбыш М.В.,педагог-арганізатар

Спартландыя “Быць здаровым – здорава!”

1-4 класы

Паляшчук М.В.

настаўнік фізічнай культуры

Праца камп'ютарнага класа

1-11 класы

Данілава А.І., настаўнік інфмарматыкі і матэматыкі

“Міні-баскетбол”

5-7 класы

Паляшчук М.В.

настаўнік фізічнай культуры

Відэа-часопіс “ Небяспечная зона:

курыльныя сумесі”

8-11  класы

Качановіч В.Л.,класны кіраўнік 9 класа

Інтэрактыўны  занятак “Курэнне-небяспечнае захапленне” з афармленнем плаката

5-7 класы

Рымашэўская Г.А., класны кіраўнік                7 класа

Конкурс малюнкаў “Дзеці супраць курэння”

1-4 класы

Гаўдур З.К.,класны кіраўнік 3 класа

 

27.11.2021

Дзень барацьбы з

ВІЧ-інфекцыяй

Занятак па вучэбным прадмеце “Працоўнае навучанне”

11 клас

Радаман А.С., класны кіраўнік 11 класа

Аб’яднанне па інтарэсах “Умеем усё”

3-6 класы

Заяц А.А. педагог дадатковай адукацыі

 

Аб’яднанне па інтарэсах

“Домісолька”

1-4

класы

Грынкевіч К.А., настаўнік дадатковай адукацыі

Аб’яднанне па інтарэсах

“Краязнаўства”

5-11

класы

Прыбыш М.В.,

настаўнік дадатковай адукацыі

Аб’яднанне па інтарэсах

“Падрыхтоўка да ваеннай службы”

7-9 класы

 

Радаман А.С., настаўнік дадатковай адукацыі

Праца камп'ютарнага класа

1-11 класы

Данілава А.І., настаўнік інфмарматыкі і матэматыкі

Конкурс тэматычных малюнкаў “Залатая восень”

1-4 класы

Прыбыш М.В.,педагог-арганізатар

Спартыўнае мерапрыемтсва “Трапны стралок”

1-4 класы

Паляшчук М.В.

настаўнік фізічнай культуры

Пазнавальнае мерапрыемства з элементамі трэнінгу “Свет міру і ўзаемаразумення “ да Сусветнага дня барацьбы са СНІДам

8-11 класы

Данілава А.І., класны кіраўнік 8 класа

Інтэрактыўна-прафілактычная гульня “ Стоп.СНІД/ВІЧ”

8-11 класы

Прыбыш М.В., педагог-арганізатар

Віктарына “Край блакітных азер і рэк”

5-7 класы

Радаман А.С., кіраўнік ваенна-патрыятычнага выхавання

04.12.2021

Дзень прававых

ведаў

Занятак па вучэбным прадмеце “Працоўнае навучанне”

11 клас

Радаман А.С., класны кіраўнік 11 класа

Аб’яднанне па інтарэсах “Умеем усё”

3-6 класы

Заяц А.А. педагог дадатковай адукацыі

 

Аб’яднанне па інтарэсах

“Домісолька”

1-4

класы

Грынкевіч К.А., настаўнік дадатковай адукацыі

Аб’яднанне па інтарэсах

“Краязнаўства”

5-11

класы

Прыбыш М.В.,

настаўнік дадатковай адукацыі

Аб’яднанне па інтарэсах

“Падрыхтоўка да ваеннай службы”

7-9 класы

 

Радаман А.С., настаўнік дадатковай адукацыі

Дзень лыжных гонак

1-4 класы

Паляшчук М.В.

настаўнік фізічнай культуры

Праца камп'ютарнага класа

1-11 класы

Данілава А.І., настаўнік інфмарматыкі і матэматыкі

Вучоба актыву “Як выпрацаваць у сабе лідэра”

Члены савета дружыны

Прыбыш М.В.,педагог-арганізатар

Пазнавальна-забаўляльнае

мерапрыемства “Падарожжа ў

краіну Правазнайку”

1-4 класы

Заяц А.А., класны кіраўнік 4 класа

Інтэлектуальная віктарына  “Аўкцыён знаўцаў закона"

8-11 класы

Качановіч В.Л., класны кіраўнік 9 класа

Ролевая гульня “А ці ведаешь лі ты закон?”

5-7 класы

Гаспадыніч А.У., класны кіраўнік                 5 класа

11.12.2021

Дзень здароў’я, спорту і турызму

“Мы – здаровае будучае нашай страны”

Занятак па вучэбным прадмеце “Працоўнае навучанне”

11 клас

Радаман А.С., класны кіраўнік 11 класа

Аб’яднанне па інтарэсах “Умеем усё”

3-6 класы

Заяц А.А. педагог дадатковай адукацыі

Аб’яднанне па інтарэсах

“Домісолька”

1-4

класы

Грынкевіч К.А., настаўнік дадатковай адукацыі

Аб’яднанне па інтарэсах

“Краязнаўства”

5-11

класы

Прыбыш М.В.,

настаўнік дадатковай адукацыі

Аб’яднанне па інтарэсах

“Падрыхтоўка да ваеннай службы”

7-9 класы

 

Радаман А.С., настаўнік дадатковай адукацыі

Праца камп'ютарнага класа

1-11 класы

Данілава А.І., настаўнік інфмарматыкі і матэматыкі

Спартыўная квэст-гульня “Падарожжа па востравах здаровага ладу жыцця”

1-4 класы

Прыбыш М.В.,педагог-арганізатар

Гульня-падарожжа “Наша Радзіма – Рэспубліка Беларусь!”

5-7 класы

Прыбыш М.В.,педагог-арганізатар

Дзелавая  гульня “Краіна здароўя”

5-7 класы

Рымашэўская Г.А., класны кіраўнік 7 класа

Дзень лыжных гонак

8-11 класы

Паляшчук М.В.

настаўнік фізічнай культуры

Гульнявая віктарына “Правільнае харчаванне – першы крок да здаровага ладу жыцця”

1-4 класы

Гаўдур З.К., класны кіраўнік 3 класа

Конкурс прэзентацыйных праектаў “У сімвалах нашы карані”

8-11 класы

Радаман А.С, кіраўнік ваенна-патрыятычнага выхавання

18.12.2021

Дзень творчасці

Занятак па вучэбным прадмеце “Працоўнае навучанне”

11 клас

Радаман А.С., класны кіраўнік 11 класа

Аб’яднанне па інтарэсах “Умеем усё”

3-6 класы

Заяц А.А. педагог дадатковай адукацыі

Аб’яднанне па інтарэсах

“Домісолька”

1-4 класы

Грынкевіч К.А., настаўнік дадатковай адукацыі

Аб’яднанне па інтарэсах “Краязнаўства”

5-11

класы

Прыбыш М.В.,

настаўнік дадатковай адукацыі

Аб’яднанне па інтарэсах “Падрыхтоўка да ваеннай службы”

7-9 класы

 

Радаман А.С., настаўнік дадатковай адукацыі

Праца камп'ютарнага класа

1-11 класы

Данілава А.І., настаўнік інфмарматыкі і матэматыкі

Тэматычны занятак “Здаровы лад жыцця”

1-4 класы

Прыбыш М.В.,педагог-арганізатар

Акцыя “Упрыгожым школу да Новага года"

5-11 класы

Прыбыш М.В., педагог-арганізатар, класныя кіраўнікі

Майстэрня “Чараўнік пэндзлік”

5-7 класы

Прыбыш М.В., педагог-арганізатар

Гульнявая забаўляльная праграма “Мы Мароза не баімся”

1-4 класы

Грынкевіч К.В., класны кіраўнік 2 класа

“Дзень гімнастыкі”

1-11 класы

Паляшчук М.В.,

настаўнік фізічнай культуры

Гадзіна творчасці “Майстэрня Дзеда Мароза”

8-11 класы

Данілава А.І., класны кіраўнік 8 класа