Расписание занятий и графики работы

Расклад вучэбных заняткаў у 1 –4 класах

Расклад вучэбных заняткаў у 1 –4 класах у ІІ паўгоддзі 2019/2020 навучальнага года

 

 

1

2

3

4

Панядзелак

1

чалавек і свет

 

беларуская літаратура (літаратурнае чытанне)

англійская мова

беларуская літаратура (літаратурнае чытанне)

2

матэматыка

 

фізічная культура і здароўе

беларуская літаратура (літаратурнае чытанне)

беларуская мова

3

фізічная культура і здароўе

беларуская мова

беларуская мова

англійская мова

4

выяўленчае мастацтва

 

працоўнае навучанне

працоўнае навучанне

музыка

5

 

 

музыка

асновы бяспекі жыццядзейнасці

чалавек і свет

Аўторак

1

беларуская літаратура (навучанне чытанню)

руская літаратура (літаратурнае чытанне)

руская мова

фізічная культура

і здароўе

2

матэматыка

 

матэматыка

фізічная культура

і здароўе

беларуская мова

3

беларуская мова (навучанне пісьму)

руская мова

матэматыка

матэматыка

4

працоўнае навучанне

 

чалавек і свет

руская літаратура (літаратурнае чытанне)

руская мова

5

 

 

выяўленчае мастацтва

выяўленчае мастацтва

руская літаратура (літаратурнае чытанне)

Серада

1

фізічная культура

і здароўе

руская мова

руская літаратура (літаратурнае чытанне)

руская мова

2

беларуская мова (навучанне пісьму)

фізічная культура

і здароўе

матэматыка

матэматыка

3

матэматыка

 

матэматыка

руская мова

англійская мова

4

беларуская літаратура (навучанне чытанню)

руская літаратура (літаратурнае чытанне)

гадзіна здароўя і спорту

беларуская літаратура (літаратурнае чытанне)

5

 

 

англійская мова

 

гадзіна здароўя і спорту

Чацвер

1

матэматыка

 

беларуская літаратура (літаратурнае чытанне)

чалавек і свет

асновы бяспекі жыццядзейнасці

2

гадзіна здароўя і спорту

матэматыка

 

матэматыка

англійская мова

3

руская мова

беларуская мова

беларуская мова

матэматыка

 

4

музыка

 

гадзіна здароўя і спорту

беларуская літаратура (літаратурнае чытанне)

руская літаратура (літаратурнае чытанне)

5

 

 

 

музыка

выяўленчае мастацтва

Пятніца

1

беларуская літаратура (навучанне чытанню)

матэматыка

фізічная культура

і здароўе

матэматыка

 

2

 

беларуская мова (навучанне пісьму)

руская мова

англійская мова

руская мова

3

выяўленчае мастацтва

асновы бяспекі жыццядзейнасці

матэматыка

 

фізічная культура

і здароўе

4

 

 

 

руская мова

працоўнае навучанне

 

5

 

 

 

 

 

свернуть

Расклад вучэбных заняткаў у 5 – 11 класах

Расклад вучэбных заняткаў у 5 – 11 класах у ІІ паўгоддзі 2019/2020 навучальнага года

Панядзелак

 

5

6

7

8

9

10

11

1.

прац. навуч.

фіз.культ. і зд.

руск. мова

біялогія

матэматыка

гіст. Бел.

бел. мова ПГ

2.

руск. мова

матэматыка

матэматыка

прац. навуч.

 грамадазн.

хімія

англ. мова (ПГ/БГ)

3.

матэматыка

руск. мова

прац. навуч.

 гіст. Бел.

руск. мова

геаграфія (ПГ/БГ)

біялогія

4.

фіз.культ. і зд.

руск. літ.

прац. навуч.

матэматыка

англ. мова

матэматыка

геаграфія

5.

сусв. гіст.

прац.навуч.

фіз.культ. і зд.

англ. мова

бел. мова

англ. мова

матэматыка

6.

 

прац.навуч.

 гіст. Бел.

 

фіз.культ. і зд.

інфарматыка

бел.  літ.

7.

 

 

 

 

прац.навуч.

фіз.культ. і зд.

гіст. Беларусі

Аўторак

1.

бел. мова

інфарматыка

фізіка

матэматыка

хімія

бел. мова  ПГ

англ. мова  ПГ

2.

руск. мова

бел. мова

матэматыка

фізіка

бел. мова

матэматыка

хімія

3.

руск. літ.

бел. літ.

гадз. зд. і сп.

хімія

бел. літ.

фізіка

матэматыка

4.

англ. мова

англ. мова

хімія

бел.мова

матэматыка

гадз. зд. і сп.

фізіка

5.

матэматыка

матэматыка

англ. мова

бел. літ.

фізіка

руск. мова

фіз.культ. і зд.

6.

бел. літ.

гадз. зд. і сп.

біялогія

геаграфія

інфарматыка

руск. літ.

астраномія

7.

 

 

 

 

фіз.культ. і зд.

 

 

дапр. і мед. падр.

 

Серада

1.

руск. мова

бел. мова

матэматыка

біялогія

грамадазн.

англ. мова

матэматыка

2.

мастацтва (айч. і сусв. маст. культ.)

матэматыка

біялогія

матэматыка

руск. мова

гіст. Бел.

бел. мова (ПГ/БГ)

3.

сусв. гіст

руск. мова

англ. мова

гадз. зд. і сп.

руск. літ.

біялогія

бел. літ.

4.

матэматыка

руск. літ.

бел. мова

руск. мова

гіст. Бел.

матэматыка

англ. мова (ПГ/БГ)

5.

асн.бясп.жыцц.

 

мастацтва

(айч. і сусв. маст. культ.)

бел. літ.

руск. літ.

матэматыка

дапр. і мед. падр.

гіст. Бел.

6.

гадз. зд. і сп.

гіст. Бел.

 

англ. мова

біялогія

бел. мова ПГ

 

7.

 

 

 

 

мастацтва (айч. і сусв. маст. культ.)

 

 

 

Чацвер

1.

фіз.культ. і зд.

матэматыка

руск. літ.

фізіка

геаграфія

хімія

англ. мова ПГ

2.

бел. мова

біялогія

руск. мова

геаграфія

англ. мова

фізіка

інфарматыка

3.

бел. літ.

англ. мова

фізіка

матэматыка

матэматыка

фізкульт. і зд.

біялогія

4.

матэматыка

геаграфія

англ. мова

англ. мова

фізіка

бел. мова (ПГ/БГ)

руск. мова

5.

англ. мова

фіз. культ. і зд.

матэматыка

бел. мова

хімія

бел. літ.

руск. літ.

6.

 

бел. літ.

інфарматыка

руск. мова

гадз. зд. і сп.

геаграфія ПГ

фізіка

7.

 

 

 

 

 

 

гадз. зд. і сп.

Пятніца

1.

матэматыка

англ.  мова

бел. мова

хімія

англ. мова

геаграфія (ПГ/БГ)

грамадазн.

2.

чал. і свет

гіст.Бел.

матэматыка

фіз.культ. і зд.

бел. літ.

біялогія

матэматыка

3.

руск. літ.

руск.  мова

бел. літ.

матэматыка

матэматыка

грамадазн.

англ. мова (ПГ/БГ)

4.

бел. мова

матэматыка

геаграфія

гіст. Бел.

фіз.культ. і зд.

англ.мова

хімія

5.

англ. мова

бел. мова

гіст. Бел.

руск. літ.

біялогія

матэматыка

фіз.культ. і зд.

6.

 

 

фіз.культ. і зд.

інфарматыка

сусв. гіст.

руск. літ.

бел. мова ПГ

7.

 

 

мастацтва (айч. і сусв. маст. культ.)

 

 

 

 

Субота

 

 

 

 

 

 

працоўнае навучанне

(6 г. на базе Клецкага СПЛ)

працоўнае навучанне

(6 г. на базе Клецкага СПЛ)

 

 

свернуть

Расклад факультатыўных заняткаў у 1 – 4 класах

Расклад факультатыўных заняткаў у 1 –4 класах у ІІ паўгоддзі 2019/2020 навучальнага года

Клас

Назва факультатыўных заняткаў

Дзень

Час правядзення

Месца правядзення

Настаўнік

1

Матэматычная вясёлка

аўторак

12.30 – 13.05

каб. № 2

Гаўдур З.К.

2

Творчая дзейнасць у асяроддзі праграмавання Scratch

чацвер

12.30 – 13.15

каб. № 6

Данілава А.І.

3

Матэматычная вясёлка

аўторак

13.30 – 14.15

каб. № 3

Радаман Т.В.

4

Матэматычная вясёлка

пятніца

12.30 – 13.15

каб. № 4

Ходар Г.А.

свернуть

Расклад факультатыўных заняткаў у 5 – 11 класах

Расклад факультатыўных заняткаў у 5 – 11 класах у  ІІ паўгоддзі 2019/2020 навучальнага года

Клас

Назва факультатыўных заняткаў

Дзень

Час правядзення

Месца правядзення

 

Настаўнік

5

Сцяжынкамі матэматыкі

чацвер

13.30 – 14.15

   Каб. № 11

Драчан І.І.

6

Асновы бяспекі жыццядзейнасці

пятніца

13.30 – 14.15

Каб. № 11

Гаспадыніч А.У.

     7

Свет культурных раслін

аўторак

14.35 – 15.20

   Каб. № 8

Радаман А.С.

8

Алгебра вучыць разважаць

панядзелак

13.30 – 14.15

   Каб. № 11

Драчан І.І.

9

Складаны сказ без складанасці

чацвер

14.35 – 15.20

Каб. № 16

Мянько Т.Г.

9

Секреты синтаксиса и пунктуации

субота

09.00 – 09.45

Каб. № 10

Сянькевіч Н.І.

9

Паўтараем матэматыку

субота

10.00 – 10.45

   Каб. № 6

Данілава А.І.

10

Школа абаронцы Айчыны

субота

09.00 – 09.45

Каб. № 14

Грыцкевіч С.Дз.

10

Эканоміка і дзяржава

чацвер

14.35 – 15.20

   Каб № 8

Рымашэўская Г.А.

11

Гісторыя Беларусі ў імёнах і падзеях

панядзелак

15.30 – 16.15

Каб. № 14

Цвірка А.І.

11

Паўтараем матэматыку

серада

13.30 – 14.15

   Каб. № 6

Данілава А.І.

свернуть

Расклад грамадска карыснай працы ў 5 – 11 класах

Расклад  грамадска карыснай працы ў 5 – 11 класах на ІІ паўгоддзе 2019/2020 навучальнага года

Дзень

тыдня

Панядзелак

Аўторак

Серада

Чацвер

Пятніца

Клас

5

 

13.30 – 14.15

 

 

 

 

6

 

 

 

14.35 – 15.20

 

 

7

 

 

 

 

14.35 – 15.20

 

8

 

14.35 – 15.20

 

 

 

15.00 – 15.45

9

 

14.35 – 15.20

15.30 – 16.15

 

 

 

10

 

 

 

 

13.30 – 14.15

14.35 – 15.20

11

 

 

14.35 – 15.20

15.30 – 16.15

 

 

свернуть

Графік работы аб'яднанняў па інтарэсах

Графік работы аб’яднанняў па інтарэсах на базе дзяржаўнай установы адукацыі

"Грыцкавіцкі навучальна-педагагічны комплекс дзіцячы сад – сярэдняя школа”

на 2019/2020 навучальны год

№ п/п

Назва аб’яднання па інтарэсах

Педагог дадатковай адукацыі

Час правядзення

Месца правядзення

Класы

1.      

Аб’яднанне па інтарэсах

“Шашкі. Шахматы”

Грыцкевіч Сяргей Дзмітрыевіч

Панядзелак

15.40 – 16.25

Кабінет

№ 14

5 – 11

Чацвер

15.30 – 16.15

Субота

12.00 – 12.45

2.      

Аб’яднанне па інтарэсах

«Фантазія»

Гаўдур

Зоя Канстанцінаўна

Серада

13.30 – 14.15

Кабінет

№ 2

1 – 4 

3.      

Аб’яднанне па інтарэсах

“Умеем усё”

Заяц

Алёна

Анатольеўна

Субота

8.30 – 10.15

Кабінет № 5

4 – 6

 

4.      

Аб’яднанне па інтарэсах

«Аматары прыроды»

Радаман

Таццяна Віктараўна

Пятніца

13.30 – 14.15

Кабінет

№3

3 – 4

5.      

Аб’яднанне па інтарэсах “Баскетбол”

Паляшчук Міхаіл Васільевіч

Аўторак 18.00 – 18.45

Спартыўная зала

7 – 11

Чацвер

18.00 – 18.45

6.      

Аб’яднанне па інтарэсах

“Юныя інспектары дарожнага руху”

Сплендзер Ангеліна Мікалаеўна

Субота

13.00 – 13.45

Кабінет

№ 14

6 – 11

свернуть

Графік правядзення інфармацыйных і класных гадзін

Графік правядзення інфармацыйных і класных гадзін

на IІ паўгоддзе  2019/2020 навучальнага года

п/п

Класны кіраўнік

Інфармацыйныя гадзіны

Класныя гадзіны

1

Гаўдур З.К., класны кіраўнік 1 класа

Панядзелак

12.25 – 12.45

Пятніца

11.25 – 12.00

2

Заяц А.А., класны кіраўнік 2 класа

Аўторак

13.30 – 13.50

Пятніца

11.25 – 12.10

3

Радаман Т.В., класны кіраўнік 3 класа

Панядзелак

13.30 – 13.50

Пятніца

12.25 – 13.10

4

Ходар Г.А., класны кіраўнік 4 класа

Панядзелак

14.35 – 14.55

Пятніца

13.30 – 14.15

5

Сянькевіч Н.І., класны кіраўнік 5 класа

Аўторак

14.35 – 14.55

Чацвер

13.30 – 14.15

6

Данілава А.І., класны кіраўнік 6 класа

Аўторак

14.35 – 14.55

Панядзелак

14.35 – 15.20

7

Качановіч В.Л., класны кіраўнік 7 класа

Панядзелак

14.35 – 14.55

Серада

13.30 – 14.15

8

Сплендзер А.М., класны кіраўнік 8 класа

Чацвер

15.30 – 15.50

Панядзелак

15.30 – 16.15

9

Радаман А.С., класны кіраўнік 9 класа

Аўторак

8.00 – 8.20

Серада

14.35 – 15.20

10

Гаспадыніч А.У., класны кіраўнік 10 класа

Аўторак

8.00 – 8.20

Пятніца

14.35 – 15.20

11

Мянько Т.Г., класны кіраўнік 11 класа

Аўторак

8.00 – 8.20

Пятніца

14.35 – 15.20

 

свернуть

Графік работы кабінета інфарматыкі

Графік работы кабінета інфарматыкі ў ІІ паўгоддзі 2019/2020 навучальнага года

 Урок

Час

Дні тыдня

Панядзелак

Аўторак

Серада

Чацвер

Пятніца

Субота

1.

8.30-9.15

Матэматыка

9 клас

Данілава А.І.

Інфарма-тыка

6 клас

Данілава А.І.

Матэматыка

11 клас

Данілава А.І.

Геаграфія

9 клас

Рымашэўская Г.А.

.

Геаграфія

10 клас

Грыцкевіч С.Дз.

9.00-9.45

Заняткі па робататэхніцы

5-7 класы

Данілава А.І.

2.

9.30-10.15

Матэматыка

6 клас

Данілава А.І.

Матэматыка

10 клас

Данілава А.І.

Матэматыка

6 клас

Данілава А.І.

Інфарматыка

11 клас

Данілава А.І.

Матэматыка

11 клас

Данілава А.І.

10.00-10.45

Факультатыўны занятак

9 клас

Данілава А.І.

 

3.

10.25-11.10

 

Геаграфія

10 клас

Рымашэўская Г.А.

 

Матэматыка

11 клас

Данілава А.І.

Настаўнікі прадметнікі

Матэматыка

9 клас

Данілава А.І.

Матэматыка

9 клас

Данілава А.І.

11.00-11.45

Заняткі па робататэхніцы

1-4 класы

Данілава А.І.

 

4.

11.25-12.10

 

Матэматыка

10 клас

Данілава А.І.

Матэматыка

9 клас

Данілава А.І.

Матэматыка

10 клас

Данілава А.І.

Беларуская мова

10 клас

Гаспадыніч А.У.

Матэматыка

6 клас

Данілава А.І.

12.00-14.00

 

Камп’ютарныя гульні

Заяц Дз.А.

 

5.

12.25-13.10

 

Матэматыка

11 клас

Данілава А.І.

Матэматыка

6 клас

Данілава А.І.

Матэматыка

9 клас

Данілава А.І.

Факульта-тыўны занятак

2 клас

Данілава А.І.

Матэматыка

10 клас

Данілава А.І.

 

6.

13.30-14.15

 

Інфарматыка

10 клас Данілава А.І.

Інфарма-тыка

9 клас Данілава А.І

Факульта-тыўны занятак

11 клас

Данілава А.І.

Інфарматыка

7 клас Данілава А.І

Інфарматыка

8 клас Данілава А.І

14.00-16.00

 

Камп’ютарныя гульні

Грыцкевіч С. Дз.

 

7.

14.35-

15.20

Кл. гадз.

6 клас

Данілава А.І.

Інф. гадз.

6 клас

Данілава А.І.

Настаўнікі прадметнікі

Настаўнікі прадметнікі

Настаўнікі прадметнікі

свернуть

Графік работы бібліятэкі

Графік работы  бібліятэкі

дзяржаўнай установы адукацыі  "Грыцкавіцкі навучальна-педагагічны комплекс

дзіцячы сад - сярэдняя школа" на 2019/2020 навучальны год

 

 

Панядзелак 09.00 – 12.00; 14.30  –  16.00  
Аўторак 14.00   -  17.00
Серада  12.00   -   16.00
Чацвер 12.00  - 16.00
Пятніца  09.00 – 10.00; 14.40. -  16.40
Субота

09.30  -   12.30 

                       

Санітарны  дзень   першая серада кожнага  месяца

свернуть