Расписание занятий и графики работы

Расклад вучэбных заняткаў у 1 – 4 класах

Расклад вучэбных заняткаў у 1 – 4 класах  у ІІ паўгоддзі 2020/2021 навучальнага года

Расклад вучэбных заняткаў у 1 – 4 класах  у І паўгоддзі 2020/2021 навучальнага года

Панядзелак

 

1

2

3

4

1.

Выяўленчае мастацтва

Чалавек і свет

Руская літаратура

Руская літаратура

2.

Матэматыка

Матэматыка

Англійская мова

Руская мова

3.

Беларуская мова

Беларуская мова

Руская мова

Фізічная культура і здароўе

4.

 

Музыка

Фізічная культура і здароўе

Асновы бяспекі жыццядзейн.

5.

 

 

Працоўнае навучанне

Музыка

Аўторак

1.

Беларуская мова

Фізічная культура і здароўе

Руская літаратура

Беларуская літаратура

2.

Фізічная культура і здароўе

Матэматыка

Матэматыка

Англійская мова

3.

Матэматыка

Руская мова

Гадзіна здароўя і спорту

Матэматыка

4.

Беларуская літаратура

Руская літаратура

Беларуская мова

Беларуская мова

5.

 

 

Чалавек і свет

Выяўленчае мастацтва

Серада

1.

Беларуская літаратура

Беларуская літаратура

Беларуская літаратура

Гадзіна здароўя і спорту

2.

Гадзіна здароўя і спорту

Матэматыка

Матэматыка

Матэматыка

3.

Матэматыка

Беларуская мова

Руская мова

Англійская мова

4.

Беларуская мова

Асновы бяспекі жыццядзейн.

Беларуская мова

Беларуская мова

5.

 

Выяўленчае мастацтва

Асновы бяспекі жыццядзейн.

Беларуская літаратура

Чацвер

1.

Беларуская літаратура

Беларуская мова

Фізічная культура і здароўе

Руская літаратура

2.

Матэматыка

Матэматыка

Англійская мова

Матэматыка

3.

Выяўленчае мастацтва

Гадіна здароўе і спорту

Матэматыка

Руская мова

4.

Музыка

Беларуская літаратура

Беларуская мова

Чалавек і свет

5.

 

 

Музыка

 

Пятніца

1.

Фізічная культура і здароўе

Руская літаратура

Беларуская літаратура

Беларуская мова

2.

Руская мова

Фізічная культура і зароў.

Матэматыка

Англійская мова

3.

Чалавек і свет

Руская мова

Англійская мова

Матэматыка

4.

Працоўнае навучанне

Працоўнае навучанне

Выяўленчае мастацтва

Фізічная кульура і здароўе

5.

 

 

 

Працоўнае навучанне

свернуть

Расклад вучэбных заняткаў у 5 – 11 класах

Расклад вучэбных заняткаў у 5 – 11 класах у ІІ паўгоддзі 2020/2021 навучальнага года

 

Расклад вучэбных заняткаў у 5 – 11 класах у І паўгоддзі 2020/2021 навучальнага года

 

Панядзе-лак

 

5

6

7

8

9

10

11

1.

Прац. навуч.

Фіз. культ. і зд.

Хімія

Англ. мова

Матэматы-ка

Матэматы-ка П

Руск. літ.

2.

Матэма-тыка

Прац. навуч.

Матэма-тыка

Бел. мова

Хімія

Фіз. культ. і зд.

Руск. мова

3.

Бел. літ.

Прац. навуч.

Руск. літ.

Матэматы-ка

Інфарма-тыка

Біялогія

Англ. мова

4.

Бел. мова

Матэма-тыка

Руск. мова

Хімія

Англ. мова

Чарчэнне

Інфарма-тыка

5.

Фіз. культ. і зд.

Руск. мова

Прац. навуч.

Геаграфія

Бел. мова

Інфарма-тыка

Біялогія

6.

 

Руск. літ.

Прац. навуч

 

Фіз. культ. і зд.

Бел. мова  П

Дапр. і мед.падр.

7.

 

 

 

 

 

 

Фіз. культ. і зд.

Аўторак

1.

Матэма-тыка

Бел. літ.

Мастацтва (айч. і сусв. маст.культ.)

Прац. навуч.

Фізіка

Геаграфія

Матэматы-ка

2.

Руск. літ.

Бел. мова

Матэма-тыка

Матэматы-ка

Прац. навуч.

Фізіка

Хімія

3.

Руск. мова

Матэма-тыка

Бел. літ

Біялогія

Геаграфія

Англ. мова

Грамадазн.

4.

Чал. і свет

Гадз. зд. і сп.

Бел. мова

Руск. мова

Біялогія

Матэматы-ка

Англ. мова

5.

Англ. мова

Англ. мова

Фіз. культ. і зд.

Руск. літ.

Матэматы-ка

Бел. мова

Геаграфія  П

6.

Гісторыя

Геагра-фія

Інфарма-тыка

Фіз. культ. і зд.

Англ. мова

Бел. літ.

Бел. мова  П

7.

 

 

 

Біялогія

Інфарматы-ка

Мастацтва (айч. і сусв. маст.культ.)

Гадз. зд. і сп.

 

Серада

1.

Бел. літ.

Мастацт-ва

(айч. і

сусв. маст.  культ.)

Фізіка

Матэма-

тыка

Руск. літ

Хімія

Сусв. гісторыя

2.

Бел. мова

Матэма-

тыка

Сусв. гісторыя

Фізіка

Руск. мова

Англ. мова

Матэма-

тыка

3.

Руск. мова

Бел. літ

Матэма-

тыка

Сусв. гісторыя

Фізіка

Грамадазн.

Фіз. культ. і зд.

4.

Матэма-ты

ка

Бел. мова

Гадз. зд. і сп.

Англ. мова

Сусв. гісторыя

Дапр.і мед.падр.

Фізіка

5.

Гадз. зд. і сп.

Англ. мова

Англ. мова

Бел. літ.

Матэма-тыка

Гісторыя

Астраномія

6.

Мастацт-ва (айч. і

сусв. маст. культ.)

Сусв. гісторыя

Геаграфія

Бел. мова

Фіз. культ. і зд.

Матэма-

тыка

Бел. мова  П

7.

 

Асн. бясп. жыц.

 

 

 

Грамадазн.

Матэма-

тыка П

Геаграфія  П

Чацвер

1.

Англ. мова

Біялогія

Матэма-

тыка

Мастацтва

(айч. і сусв. маст. культ.)

Бел. літ.

Руск. мова

Геаграфія  П

2.

Фіз. культ. і зд.

Руск. мова

Біялогія

Геаграфія

Бел. мова

Матэма-

тыка

Руск. літ.

3.

Матэма-тыка

Рукс. літ.

Англ. мова

Хімія

Геаграфія

Англ. мова

Матэма-

тыка

4.

Гісторыя

Матэма-

тыка

Руск. мова

Англ. мова

Хімія

Фіз. культ. і зд.

Бел. літ.

5.

 

Англ. мова

Руск. літ

Матэма-тыка

Гадз. зд. і сп.

Біялогія

Бел. мова

6.

 

 

 

Фіз. культ. і зд.

 

Руск. літ.

Біялогія

7.

 

 

 

 

 

 

Геаграфія Б

Пятніца

1.

Руск. літ.

Матэма-

тыка

Бел.мова

Фізіка

Гістор. Беларусі

Бел. мова  П

Англ. мова

2.

Руск. мова

Бел.мова

Фізіка

Біялогія

Англ. мова

Матэма-

тыка

Гістор. Беларусі

3.

Матэма-тыка

Гістор.

Беларусі

Фіз. культ. і зд.

Руск. мова

Фізіка

Хімія

Матэма-

тыка

4.

Англ. мова

Руск. мова

Матэма-

тыка

Гістор. Беларусі

Матэма-тыка

Бел. літ.

Фізіка

5.

Бел. мова

Фіз. культ. і зд.

Гістор.

Беларусі

Матэма-тыка

Руск. мова

Фізіка

Хімія

6.

 

Інфарма-тыка

Англ. мова

Бел.. літ.

Руск. літ.

Гістор. Беларусі

Гадз. зд. і сп.

7.

 

 

 

Гадз. зд. і сп.

 

 

 

Субота

 

 

 

 

 

 

працоўнае навуч. (6 г. на базе ДУА “Сноўская сярэдняя школа”)

працоўнае навуч. (6 г. на базе Клецкага СПЛ)

свернуть

Расклад факультатыўных заняткаў

Расклад факультатыўных заняткаў у IІ паўгоддзі 2020/2021 навучальнага года

 

Расклад факультатыўных заняткаў у I паўгоддзі 2020/2021 навучальнага года

№ п/п

Клас

Факультатыўныя заняткі

Дзень правядзення

Час правядзення

Месца правядзення

Настаўнік

1

I

Матэматычная вясёлка

панядзелак

11.25-12.00

каб.№ 2

Ходар Г.А.

Па прыступках правілаў здаровага харчавання

серада

12.25-13.00

каб.№ 2

Ходар Г.А.

2

II

Матэматычная вясёлка

аўторак

12.30-13.15

каб.№ 4

Гаўдур З.К.

3

III

Матэматычная вясёлка

аўторак

13.30-14.15

каб.№ 5

Заяц А.А.

Творчая дзейнасць у асяроддзі праграмавання Scratch

панядзелак

13.30-14.15

каб. № 6

Данілава А.І.

4

IV

Матэматычная вясёлка

чацвер

12.30-13.15

каб.№ 3

Радаман Т.В.

5

V

Грані слова

аўторак

14.25-15.10

каб.№ 8

Мянько Т.Г.

6

VI

Асновы бяспекі жыццядзейнасці

панядзелак

14.25-15.10

каб.№ 14

Гаспадыніч А.У.

Падарожжа з матэматыкай

серада

14.25-15.10

каб.№ 11

Драчан І.І.

Зялёныя школы

чацвер

14.25-15.10

каб.№ 16

Радаман А.С.

7

VII

Асновы алгарытмізацыі і праграмавання ў візуальным асяроддзі праграмавання Scratch

панядзелак

14.25-15.10

каб.№ 6

Данілава А.І.

Асновы бяспекі жыццядзейнасці

чацвер

13.30-14.15

каб.№ 17

Гаспадыніч А.У.

Назірай і даследуй сам

среда

14.25-15.10

каб.№ 17

Тамашэвіч Г.І.

8

VIII

Дапытлівым пра таямніцы рэчыва

панядзелак

14.25-15.10

каб.№ 16

Радаман А.С.

Культура моўных зносін

аўторак

15.20-16.05

каб.№ 15

Качановіч В.Л.

Асновы бяспекі жыццядзейнасці

чацвер

14.25-15.10

каб.№ 17

Гаспадыніч А.У.

9

IX

Абагульняючы курс (руская мова)

пятніца

14.25-15.10

каб.№ 10

Кур,ян Т.В.

Складаны сказ без складанасці

аўторак

15.20-16.05

каб.№ 8

Мянько Т.Г.

Паўтараем матэматыку

чацвер

13.30-14.15

каб. № 11

Драчан І.І.

10

X

Вектары

аўторак

15.20-16.05

каб. 6

Данілава А.І.

Абагульняючы факультатыўны курс (гісторыя)

серада

15.20-16.05

каб.№ 14

Залескі Я.А.

11

XI

Лексіка – граматычны практыкум

аўторак

14.25-15.10

каб. № 15

Качановіч В.Л.

Паўтараем матэматыку

серада

15.20-16.05

каб. № 11

Данілава А.І.

Ад БССР да РБ

пятніца

14.25-15.10

каб. № 14

Залескі Я.А.

свернуть

Расклад грамадска карыснай працы

Расклад грамадска карыснай працы ў II паўгоддзі 2020/2021 навучальнага года  

№ п/п

Клас

Дзень тыдня

Час правядзення

1

5

чацвер

5 урок – 12.25-13.10

 

2

6

аўторак

7 урок – 14.15-15.00

 

3

7

чацвер

7 урок – 14.15-15.00

 

4

8

панядзелак

6 урок – 13.20-14.05

 

5

9

серада

8 урок –  15.10-15.55

9 урок – 16.10-16.55

 

6

10

панядзелак

7 урок – 14.15-15.00

8 урок – 15.10-15.55

 

7

11

пятніца

8 урок –15.10-15.55

9 урок – 16.10-16.55

 

свернуть

Графік правядзення інфармацыйных і класных гадзін

Расклад інфармацыйных і класных гадзін у I-XI класах

на II паўгоддзе  2020/2021 навучальнага года

п/п

Клас

Інфармацыйная гадзіна

Час правядзення

Класная гадзіна

Час правядзення

1

           I             

панядзелак

8.00-8.20

чацвер

5 урок

 (12.25-13.10)

2

        II             

панядзелак

8.00-8.20

пятніца

5 урок  

(12.25-13.10)

3

     III             

панядзелак

8.00-8.20

пятніца

5урок

 (12.25-13.10)

4

    IV             

панядзелак

8.00-8.20

серада

6 урок

(13.20-14.05)

5

       V             

аўторак

8.00-8.20

чацвер

6 урок

 (13.20-14.05)

6

    VI             

аўторак

8.00-8.20

чацвер

6 урок

 (13.20-14.05)

7

 VII             

аўторак

8.00-8.20

пятніца

7 урок

(14.15-15.00)

8

VIII             

панядзелак

8.00-8.20

серада

7урок

 (14.15-15.00)

9

    IX             

панядзелак

8.00-8.20

чацвер

7 урок

(14.15-15.00)

10

       X             

панядзелак

8.00-8.20

пятніца

7 урок

(14.15-15.00)

11

    XI             

аўторак

8.00-8.20

чацвер

8 урок

 (15.10-15.45)

 

свернуть

Графік работы аб'яднанняў па інтарэсах

Вас запрашаюць аб’яднанні па інтарэсах!

 

 

№ п/п

Назва аб’яднання па інтарэсах

Педагог дадатковай адукацыі

Час правядзення

Месца правядзення

1.

Аб’яднанне па інтарэсах

«Юныя мастакі»

Ходар Ганна Андрэеўна

Чацвер

13.20 – 14.20

Кабінет

№ 2

2.

Аб’яднанне па інтарэсах

«Фантазія»

 

Гаўдур Зоя Канстанцінаўна

Панядзелак

12.25 – 13.25

Кабінет

№ 4

 

3.

Аб’яднанне па інтарэсах

«Радзімічы»

 

Сплендзер Ангеліна Мікалаеўна

Серада

15.30 – 16.15

Кабінет № 14

Чацвер

14.15 – 15.00

4.

 

Аб’яднанне па інтарэсах «Баскетбол»

Міхайлоўскі Арцём Іванавіч

Панядзелак

19.00 – 20.30 (перепынак 10-15 мін)

Спартыўная зала

Серада

19.00 – 20.30 (перепынак 10-15 мін)

Пятніца

19.00 – 19.45

5.

Аб’яднанне па інтарэсах

«Умеем усё »

Заяц Алена Анатольеўна

Субота

08.00 – 9.45

Кабінет № 5

6.

Аб’яднанне па інтарэсах

«Шашкі»

Сплендзер Ангеліна Мікалаеўна

Панядзелак

15.40 – 16.25

Кабінет № 14

Чацвер

15.30 – 16.15

Субота

13.00 – 13.45

свернуть

Графік работы спартыўнай секцыі на базе фізкультурна-аздараўленчага комплексу "Грыцкевічы"

Запрашаем Вас на спартыўную секцыю

на базе фізкультурна-аздараўленчага комплексу "Грыцкевічы"

Назва аб’яднання па інтарэсах

Кіраўнік

Час правядзення

Месца правядзення

«Лыжныя гонкі»

Міхайлоўскі Арцём Іванавіч

Панядзелак

16.00 – 18.15

Фізкультурна-

аздараўленчы

комплекс

Аўторак

16.00 – 18.15

18.30 – 20.45

Серада

16.00 – 18.15

Чацвер

16 00 – 18.15

18.30 – 20.45

Пятніца

16.00 – 18.15

Субота

13.30 – 15.45

16.00 – 18.15

 

свернуть

Графік работы бібліятэкі

Графік работы  бібліятэкі

дзяржаўнай установы адукацыі  "Грыцкавіцкі навучальна-педагагічны комплекс

дзіцячы сад - сярэдняя школа" на 2020/2021 навучальны год

 

 

Панядзелак 09.00 – 12.00; 14.30  –  16.00  
Аўторак 14.00   -  17.00
Серада  12.00   -   16.00
Чацвер 12.00  - 16.00
Пятніца  09.00 – 10.00; 14.40. -  16.40
Субота

09.30  -   12.30 

                       

Санітарны  дзень   першая серада кожнага  месяца

свернуть

Графік работы аб’яднанняў па інтарэсах у час веснавых канікул

29.03.2021

Графік работы

аб’яднанняў па інтарэсах на базе дзяржаўнай установы адукацыі

“Грыцкавіцкі навучальна-педагагічны комплекс дзіцячы сад – сярэдняя школа"

у час веснавых канікул 2020/2021 навучальнага года

№ п/п

Назва аб’яднання па інтарэсах

Педагог дадатковай адукацыі

Час правядзення

Месца правядзення

1.

Аб’яднанне па інтарэсах

“Юныя мастакі”

Ходар Ганна Андрэеўна

Чацвер

12.15 – 13.00

Кабінет

№ 2

4.

 

Аб’яднанне па інтарэсах “Баскетбол”

Міхайлоўскі Арцём Іванавіч

Панядзелак

19.00 – 20.30 (перепынак 10 мін)

Спартыўная зала

Серада

19.00 – 20.30 (перепынак 10 мін)

Пятніца

19.00 – 19.45

5.

Аб’яднанне па інтарэсах

“Умеем усё”

Заяц Алена Анатольеўна

Субота

8.00 – 8.45

9.00 – 9.45

Кабінет № 5

6.

Аб’яднанне па інтарэсах

“Шашкі”

Сплендзер Ангеліна Мікалаеўна

Панядзелак

13.00 – 13.45

Кабінет № 14

Чацвер

13.00 – 13.45

Субота

13.00 – 13.45

свернуть