Планы мероприятий

План работы на шосты школьны дзень, 27.11.2021 г.

 

 

 

         

 

             27.11.221 г.

 

Назва

Класы

Час

Кабінет

Адказны

 настаўнік

Дзень барацьбы з ВІЧ-інфекцыяй

Аб’яднанне па інтарэсах

Умеем усё

 

3-6

класы

8.00-9.45

Кабінет № 3

Заяц А.А., настаўнік дадатковай адукацыі

Занятак па вучэбным прадмеце Працоўнае навучанне

Наполева Вікторыя

(11 клас)

08.00 -14.00

ДУА “Сноўская сярэдняя школа

Радаман А.С., класны кіраўнік 11 класа

Дзень актыўнага вольнага часу. Вольны час-кампанія “Хачу-магу-патрэбна.

Кампетэнцыі Настаўнік

8-9 класы

9.45-13.30

Дзень адчыненых дзвярэй і прафесійных субот ва УА “Нясвіжскі дзяржаўны каледж імя Якуба Коласа”

 

Качановіч В.Л., класны кіраўнік

9 класа

Праца камп'ютарнага класа

1-11 класы

9.00-11.00

Кабінет

№ 6

Данілава А.І., настаўнік інфмарматыкі і матэматыкі

Аб’яднанне па інтарэсах

Падрыхтоўка да ваеннай службы

 

8-9 класы

10.00-10.45

Кабінет

№ 16

Радаман А.С., настаўнік дадатковай адукацыі

Конкурс тэматычных малюнкаў

Цудоўны свет энергазберажэння”

1-4 класы

10.00-10.45

Кабінет

№ 2

Радаман Т.В.,

класны кіраўнік

1 класа

Віктарына “Край блакітных азер і рэк”

1-4 класы

11.00-11.45

Кабінет 4

Радаман А.С., кіраўнік ваенна-патрыятычнага выхавання

Спартыўнае мерапрыемтсва “Трапны стралок”

5-7 класы

10.00-10.45

Спартыўная зала  

Паляшчук М.В.

настаўнік фізічнай культуры

Інтэлектуальная віктарына

Бяспечны Інтэрнэт

з афармленнем плаката па кібербяспецы

5-7 класы

11.00-11.45

Кабінет

№ 8

Мянько Т.Г., класны кіраўнік 6 класа

Пазнавальнае мерапрыемства з элементамі трэнінгу “Свет міру і ўзаемаразумення” да Сусветнага дня барацьбы са СНІДам

8-11

класы

11.00-11.45

Кабінет

№ 16

Прыбыш М.В.,

педагог-арганізатар

Аб’яднанне па інтарэсах

“Краязнаўства”

5-11

класы

12.00-12.45

13.00-13.45

Кабінет

№ 14

Прыбыш М.В.,

настаўнік дадатковай адукацыі

Дзяжурства ў спартыўнай зале

 

16.00 - 20.00

Спартыўная зала

 

Галушка І.М.

 

свернуть

План работы на шосты школьны дзень, 20.11.2021 г.

   

 

 

    20.11.2021 г.

 

Назва

Класы

Час

Кабінет

Адказны

 настаўнік

Мы - за здаровы лад жыцця!

(Мерапрыемствы па прафілактыцы курэння і анкалагічных захворванняў)

Аб’яднанне па інтарэсах

Умеем усё

 

3-6

класы

8.00-9.45

Кабінет № 3

Заяц А.А., настаўнік дадатковай адукацыі

Занятак па вучэбным прадмеце Працоўнае навучанне

Наполева Вікторыя

(11 клас)

08.00 -14.00

ДУА “Сноўская сярэдняя школа

Радаман А.С., класны кіраўнік 11 класа

Праца камп'ютарнага класа

1-11 класы

09.00-11.00

Кабінет

№ 6

Данілава А.І., настаўнік інфмарматыкі і матэматыкі

Аб’яднанне па інтарэсах

Падрыхтоўка да ваеннай службы

 

8-9 класы

10.00-10.45

Кабінет

№ 16

Радаман А.С., настаўнік дадатковай адукацыі

Вучоба актыву “Правілы акцябрат”

1-4 класы

09.00-09.45

Кабінет

№ 4

Прыбыш М.В.,

педагог-арганізатар

Конкурс малюнкаў “Дзеці супраць курэння”

1-4 класы

10.00-10.45

Кабінет

№ 4

Гаўдур З.К.,класны кіраўнік 3 класа

Спартландыя “Быць здаровым – здорава!”

1-4 класы

11.00-11.45

Спартыўная зала 

Паляшчук М.В.

настаўнік фізічнай культуры

Спартыўнае мерапрыемства “Міні-баскетбол”

5-7 класы

10.00-10.45

Спартыўная зала  

Паляшчук М.В.

настаўнік фізічнай культуры

Відэачасопіс “Небяспечная зона:

курыльныя сумесі”

8-11

класы

11.00-11.45

Кабінет

№ 6

Данілава А.І., класны кіраўнік

8 класа

Інтэрактыўны  занятак “Курэнне-небяспечнае захапленне” з афармленнем плаката

5-7 класы

11.00-11.45

Кабінет 14

Рымашэўская Г.А., класны кіраўнік                7 класа

Аб’яднанне па інтарэсах

“Краязнаўства”

5-11

класы

12.00-12.45

13.00-13.45

Кабінет

№ 14

Прыбыш М.В.,

настаўнік дадатковай адукацыі

Дзяжурства ў спартыўнай зале

 

16.00 - 20.00

Спартыўная зала

 

Сплендзер А.М.

свернуть

План работы на шосты школьны дзень, 13.11.2021 г.

 

 

 

   13.11.2021 г.

 

Назва

Класы

Час

Кабінет

Адказны

 настаўнік

Дзень здароўя, спорту і турызму

Аб’яднанне па інтарэсах

Умеем усё

 

3-6

класы

8.00-9.45

Кабінет № 3

Заяц А.А., настаўнік дадатковай адукацыі

Занятак па вучэбным прадмеце Працоўнае навучанне

Наполева Вікторыя (11 клас)

08.00 – 14.00

ДУА “Сноўская сярэдняя школа

Радаман А.С., класны кіраўнік 11 класа

Аб’яднанне па інтарэсах

Падрыхтоўка да ваеннай службы

 

8-9 класы

10.00-10.45

Кабінет

№ 16

Радаман А.С., настаўнік дадатковай адукацыі

Прагляд мультфільма

“Фіксікі-парады: як берагчы электраэнергію”

1-4 класы

11.00-11.45

Фае

Прыбыш М.В.,

педагог-арганізатар

Спартландыя

“ Разам ярчэй ”

1-4 класы

10.00-10.45

Спартыўная зала  

Палячшук М.В.

настаўнік фізічнай культуры

Ролевая гульня з элементамі віктарына "Як паводзіць сябе з незнаёмымі людзьмі"

5-7 класы

10.00-10.45

Кабинет

№ 11

Гаспадыніч А.У., класны кіраўнік

5 класа

Спартыўная гульня  

“Мінібаскетбол

5-7 класы

11.00-11.45

Спартыўная зала 

Палячшук М.В.

настаўнік фізічнай культуры

Урок мужнасці

“У жыцці заўсёды ёсць месца подзвігу”

8-11

класы

11.00-11.45

Кабінет 16

Радаман А.С., кіраўнік ваенна-патрыятычнага выхавання

Аб’яднанне па інтарэсах

“Краязнаўства”

5-11

класы

12.00-12.45

13.00-13.45

Кабінет

№ 14

Прыбыш М.В.,

настаўнік дадатковай адукацыі

Дзяжурства ў спартыўнай зале

 

16.00 - 20.00

Спартыўная зала

 

Сплендзер А.М.

свернуть

План работы на шосты школьны дзень, 06.11.2021 г.

         

 

 

 

06.11.2021 г.

 

Назва

Класы

Час

Кабінет

Адказны

 настаўнік

Дзень творчасці і пазітыўнага настрою

Аб’яднанне па інтарэсах

Умеем усё

 

3-6

класы

8.00-9.45

Кабінет № 3

Заяц А.А., настаўнік дадатковай адукацыі

Занятак па вучэбным прадмеце Працоўнае навучанне

Наполева Вікторыя (11 клас)

08.00 – 14.00

ДУА “Сноўская сярэдняя школа

Радаман А.С., класны кіраўнік 11 класа

Аб’яднанне па інтарэсах

Падрыхтоўка да ваеннай службы

 

8-9 класы

10.00-10.45

Кабінет

№ 16

Радаман А.С., настаўнік дадатковай адукацыі

Спартландыя “Хутчэй! Вышэй! Мацней!”

1-4 класы

10.00-10.45

Спартыўная зала 

Галушка І.М., выхавацель

Спартыўнае мерапрыемства

“Гадзіна баскетбола”

5-7 класы

11.00-11.45

Спартыўная зала  

Палячшук М.В.

настаўнік фізічнай культуры

Круглы  стол

“Мы выбіраем жыццё!”

8-11

класы

11.00-11.45

Кабінет 16

Прыбыш М.В.,

педагог-арганізатар

Аб’яднанне па інтарэсах

“Краязнаўства”

5-11

класы

12.00-12.45

13.00-13.45

Кабінет

№ 14

Прыбыш М.В.,

настаўнік дадатковай адукацыі

Дзяжурства ў спартыўнай зале

 

16.00 - 20.00

Спартыўная зала

 

Сплендзер А.М.

свернуть

План работы на шосты школьны дзень, 30.10.2021

     

 

 

        30.10.2021 г.

 

 

Назва

Класы

Час

Кабінет

Адказны

 настаўнік

Дзень бяспекі

Аб’яднанне па інтарэсах

Умеем усё

 

3-6

класы

8.00-9.45

Кабінет № 3

Заяц А.А., настаўнік дадатковай адукацыі

Занятак па вучэбным прадмеце Працоўнае навучанне

Наполева Вікторыя (11 клас)

08.00 – 14.00

ДУА “Сноўская сярэдняя школа

Радаман А.С., класны кіраўнік 11 класа

Аб’яднанне па інтарэсах

Падрыхтоўка да ваеннай службы

 

8-9 класы

10.00-10.45

Кабінет

№ 16

Радаман А.С., настаўнік дадатковай адукацыі

Конкурс малюнкаў “Армія вачыма дзяцей”

5-7 класы

11.00-11.45

Кабінет

№ 16

Радаман А.С., кіраўнік ваенна-патрыятычнага выхавання

Спартыўнае мерапрыемства

“Трапны стралок”

8-11 класы

11.00-11.45

Спартыўная зала 

Палячшук М.В.

настаўнік фізічнай культуры

Пазакласнае мерапрыемства

па правілах пажарнай бяспекі

Школа бяспекі!

1-4 класы

10.00-10.45

Кабінет

№ 2

Радаман Т.В.,

класны кіраўнік

1 класа

Аб’яднанне па інтарэсах

“Домісолька”

1-4

класы

11.00-11.45

Кабінет

№ 2

Грынкевіч К.А., настаўнік дадатковай адукацыі

Аб’яднанне па інтарэсах

“Краязнаўства”

5-11

класы

12.00-12.45

13.00-13.45

Кабінет

№ 14

Прыбыш М.В.,

настаўнік дадатковай адукацыі

Дзяжурства ў спартыўнай зале

 

16.00 - 20.00

Спартыўная зала

 

Гаспадыніч А.У.

свернуть

План работы на шосты школьны дзень, 23.10.2021 г.

                          

 

 

 

 

                      23.10.2021 г.

Назва

Класы

Час

Кабінет

Адказны

 настаўнік

Пазнавальны дзень

Аб’яднанне па інтарэсах

Умеем усё

 

3-6

класы

8.00-9.45

Кабінет № 3

Заяц А.А., настаўнік дадатковай адукацыі

Занятак па вучэбным прадмеце Працоўнае навучанне

Наполева Вікторыя (11 клас)

08.00 – 14.00

ГУО “Сноўская сярэдняя школа

Радаман А.С., класны кіраўнік 11 класа

Аб’яднанне па інтарэсах

Падрыхтоўка да ваеннай службы

 

8-9 класы

10.00-10.45

Кабінет

№ 16

Радаман А.С., настаўнік дадатковай адукацыі

Спартыўнае мерапрыемства  

“Час футбола”

5-7

класы

10.00-10.45

Спартыўная зала  

Палячшук М.В.

настаўнік фізічнай культуры

Спартыўна-інтэлектуальная гульня  

“Што? Дзе? Калі?”

8-11 класы

11.00-11.45

Спартыўная зала 

Палячшук М.В.

настаўнік фізічнай культуры

Пазнавальная гульня-віктарына “Цудны свет бяспекі”

1-4 класы

10.00-10.45

Кабінет

№ 3

Заяц Е.А.,

класны кіраўнік

4 класа

Аб’яднанне па інтарэсах

“Домісолька”

1-4

класы

11.00-11.45

Кабінет

№ 2

Грынкевіч К.А., настаўнік дадатковай адукацыі

Удзел  у раённым анлайн-чэмпіянаце па інтэлектуальным гульням для акцябрат “Ладдзя ведаў”

3-4

класы

10.00-10.45

Кабінет 6

Прыбыш М.В.,

педагог-арганізатар

Аб’яднанне па інтарэсах

“Краязнаўства”

5-11

класы

12.00-12.45

13.00-13.45

Кабінет

№ 14

Прыбыш М.В.,

настаўнік дадатковай адукацыі

Дзяжурства ў спартыўнай зале

 

16.00 - 20.00

Спартыўная зала

 

Качановіч  В.Л.

свернуть

План работы на шосты школьны дзень, 16.10.2021 г.

 

 

            16.10.2021 г.

 

 

Назва

Класы

Час

Кабінет

Адказны

 настаўнік

Дзень бяспекі ў сеткі Інтэрнэт

Аб’яднанне па інтарэсах

Умеем усё

 

3-6

класы

8.00-9.45

Кабінет № 3

Заяц А.А., настаўнік дадатковай адукацыі

Занятак па вучэбным прадмеце Працоўнае навучанне

Наполева Вікторыя (11 клас)

08.00 – 14.00

ГУО “Сноўская сярэдняя школа

Радаман А.С., класны кіраўнік 11 класа

Аб’яднанне па інтарэсах

Падрыхтоўка да ваеннай службы

 

8-9 класы

10.00-10.45

Кабінет

№ 16

Радаман А.С., настаўнік дадатковай адукацыі

Спартыўнае мерапрыемства

“Вас кліча Спартландыя”

1-4

класы

10.00-10.45

Спартыўная зала  

Палячшук М.В.

настаўнік фізічнай культуры

Аб’яднанне па інтарэсах

“Домісолька”

1-4

класы

11.00-11.45

Кабінет

№ 2

Грынкевіч К.А., настаўнік дадатковай адукацыі

Інтэрактыўная онлайн віктарына “Я ведаю свае правы

з афармленнем насценгазеты па прававой тэматыцы

5-7

класы

10.00-10.45

Спартыўная зала 

Мянько Т.Г., класны кіраўнік

6 класа

Прагляд відэароліка

“Азбука правоў дзіцяці”

 

5-7 класы

11.00 -11.45

Фае

Сплендзер А.М., намеснік дырэктара па выхаваўчай рабоце

Удзел  у адборачным туры рэспубліканскагага тэлевізійнага праекта “Я ведаю!”

Цімашэнка Яўген,

Случак Юрый

10.00-11.45

Кабінет 6

Прыбыш М.В.,

педагог-арганізатар

Інформдайджэст “Кіберзлачыннасць: што трэба ведаць, каб не стаць ахвярай злачынства”

8-11 класы

11.00-11.45

Кабінет 16

Радаман А.С., класны кіраўнік 11 класа

Аб’яднанне па інтарэсах

“Краязнаўства”

5-11

класы

12.00-12.45

13.00-13.45

Кабінет

№ 14

Прыбыш М.В.,

настаўнік дадатковай адукацыі

Дзяжурства ў спартыўнай зале

 

16.00 - 20.00

Спартыўная зала

 

Сплендзер А.М.

свернуть

План работы на шосты школьны дзень, 09.10.2021 г.

 

 

       09.10.2021 г.

 

Назва

Класы

Час

Кабінет

Адказны

 настаўнік

Дзень спорту, здароўя і турызму

Аб’яднанне па інтарэсах

Умеем усё

 

3-6

класы

8.00-9.45

Кабінет № 3

Заяц А.А., настаўнік дадатковай адукацыі

Дыстанцыйная  алімпіяда па вучэбным прадмеце “Інфарматыка-2021” 2 этап.

Савіч Алена,

 8 клас

9.00-14.00

Кабінет 6

Данілава А.І., настаўнік інфарматыкі  і матэматыкі

Занятак па вучэбным прадмеце Працоўнае навучанне

Наполева Вікторыя (11 клас)

08.00 – 14.00

ГУО “Сноўская сярэдняя школа

Радаман Андрэй Станіславіч, класны кіраўнік 11 класа

Аб’яднанне па інтарэсах

“Падрыхтоўка да ваеннай службы”

 

8-9 класы

9.00-9.45

Кабінет № 16

Радаман А.С., настаўнік дадатковай адукацыі

Інтэлектуальная гульня

“Што? Дзе? Калі?”

5-7

класы

10.00-10.45

Кабінет

14

Прыбыш М.В.,

педагог -арганізатар

Вясёлыя старты Тата, мама, я-спартыўная сям'я!

1-4

класы

10.00-10.45

Спартыўная зала  

Палячшук М.В.

настаўнік фізічнай культуры

 

Аб’яднанне па інтарэсах

“Домісолька”

1-4

класы

11.00-11.45

Кабінет

№ 2

Грынкевіч К.А., настаўнік дадатковай адукацыі

Мерапрыемства  да Дня маці “Цяпло сэрцаў для мілых мам”

 

8-11

класы

10.00-10.45

Кабінет

15

Качановіч В.Л., класны кіраўнік 9 класа

Аб’яднанне па інтарэсах

“Краязнаўства”

5-11

класы

12.00-12.45

13.00-13.45

Кабінет

№ 14

Прыбыш М.В.,

настаўнік дадатковай адукацыі

Дзяжурства ў спартыўнай зале

 

16.00 - 20.00

Спартыўная зала

 

Гаўдур З.К.

свернуть

План работы на шосты школьны дзень, 25.09.2021 г.

                      

 

 

 

 

        25.09.2021 г.

 

 

Назва

Класы

Час

Кабінет

Адказны

 настаўнік

Дзень  турызму

Аб’яднанне па інтарэсах

Умеем усё

 

3-6

класы

8.00-9.45

Кабінет № 3

Заяц

Алена

Анатольеўна, настаўнік дадатковай адукацыі

Занятак па вучэбным прадмеце Працоўнае навучанне

Наполева Вікторыя (11 клас)

08.00 – 14.00

ГУО “Сноўская сярэдняя школа

Радаман Андрэй Станіславіч, класны кіраўнік 11 класа

Фінал V МІЖНАРОДНАЙ SCRATCH-АЛІМПІЯДЫ

Парэйка Раман,

4 клас

12.00-12.45

 

Данілава А.І.,  класны кіраўнік 8 класа

Аб’яднанне па інтарэсах

Падрыхтоўка да ваеннай службы

 

8-9 класы

9.00-9.45

Кабінет № 16

Радаман Андрэй Станіславіч, настаўнік дадатковай адукацыі

Гульня “Сцяжынкамі знакамітых месцаў Рэспублікі Беларусь”

1-4

класы

10.00-10.45

Кабінет

№ 2

Грынкевіч К.А.,  класны кіраўнік  

2 класа

Аб’яднанне па інтарэсах

“Домісолька”

1-4

класы

11.00-11.45

Кабінет

№ 2

Грынкевіч Кірыл Андрэевіч, настаўнік дадатковай адукацыі

 

Спартыўнае мерапрыемства Дзень бягуна

5-7

класы

11.00-11.45

Стадыён  аг.Грыцкевічы 

Палячшук М.В.

настаўнік фізічнай культуры

 

Віктарына па тэме “Беларусь, мая Радзіма”

8-11 класы

10.00 -10.45

Кабінет № 16

Радаман Андрэй Станіславіч, класны кіраўнік 11 класа

Дзяжурства ў спартыўнай зале

 

16.00 - 20.00

Спартыўная зала

 

Цыуля  М.С.

 

27 верасня ўся планета адзначае Сусветны дзень турызму. Ужо больш трох дзясяткаў гадоў гэтае свята існуе і ў Беларусі.

свернуть

План работы на шосты школьны дзень, 18.09.2021 г.

                   

 

 

            18.09.2021 г. 

 

Назва

Класы

Час

Кабінет

Адказны

 настаўнік

Дзень прафілактыкі

Аб’яднанне па інтарэсах

Умеем усё

 

3-6

класы

8.00-9.45

Кабінет № 3

Заяц

Алена

Анатольеўна, настаўнік дадатковай адукацыі

Занятак па вучэбным прадмеце Працоўнае навучанне

Наполева Вікторыя (11 клас)

08.00 – 14.00

ГУО “Сноўская сярэдняя школа

Радаман Андрэй Станіславіч, класны кіраўнік 11 класа

Аб’яднанне па інтарэсах

Падрыхтоўка да ваеннай службы

 

8-9 класы

9.00-9.45

Кабінет № 16

Радаман А.С., настаўнік дадатковай адукацыі

Спартыўнае мерапрыемства Мы адзінае цэлае

1-4

класы

10.00-10.45

Спартыўная зала  

Палячшук М.В.

настаўнік фізічнай культуры

 

Аб’яднанне па інтарэсах

“Домісолька”

1-4

класы

11.00-11.45

Кабінет

№ 2

Грынкевіч К.А., настаўнік дадатковай адукацыі

Раённы дзень прафілактыкі “Прафілактычны  цягнік”

5-8 класы

 

11.00 -11.45

 

Кабінет

№ 6

Сплендзер А.М., намеснік дырэктара па выхаваўчай рабоце

Інтэлектуальна-пазнавальная гульня

“Я ведаю Беларусь”

 

8,9,11 класы

11.00 -11.45

Кабінет

№ 16

Прыбыш М.В.,

педагог -арганізатар

Аб’яднанне па інтарэсах

“Краязнаўства”

5-11

класы

12.00-12.45

13.00-13.45

Кабінет

№ 14

Прыбыш М.В.,

настаўнік дадатковай адукацыі

Дзяжурства ў спартыўнай зале

 

16.00 - 20.00

Спартыўная зала

 

Сплендзер А.М., намеснік дырэктара па выхаваўчай рабоце

свернуть

План работы на шосты школьны дзень, 11.09.2021 г.

 

 

11.09.2021 г.

Назва

Класы

Час

Кабінет

Адказны

 настаўнік

Тыдзень бяспекі дарожнага руху

Аб’яднанне па інтарэсах

Умеем усё

 

3-6

класы

8.00-9.45

Кабінет № 3

Заяц

Алена

Анатольеўна, настаўнік дадатковай адукацыі

Занятак па вучэбным прадмеце Працоўнае навучанне

Наполева Вікторыя (11 клас)

08.00 – 14.00

ДУАСноўская сярэдняя школа

Радаман Андрэй Станіславіч, класны кіраўнік 11 класа

Аб’яднанне па інтарэсах

Падрыхтоўка да ваеннай службы

 

8-9 класы

9.00-9.45

Кабінет № 16

Радаман Андрэй Станіславіч, настаўнік дадатковай адукацыі

Спартыўнае мерапрыемства Гадзіна футбола

1-4

класы

10.00-10.45

Стадыён  аг.Грыцкевічы  

Палячшук М.В.

настаўнік фізічнай культуры

 

Аб’яднанне па інтарэсах

“Домісолька”

1-4

класы

11.00-11.45

Кабінет

№ 2

Грынкевіч Кірыл Андрэевіч, настаўнік дадатковай адукацыі

Спартыўнае мерапрыемства “Восеньскі крос”

 

 

5-7 класы

8-11 класы

10.00 -10.45

11.00 -11.45

 

Лесапаркавая зона аг.Грыцкевічы

Палячшук М.В.

настаўнік фізічнай культуры

 

Алімпіяда

Знаўцы правіл дарожнага руху”

5-7

класы

11.00 -11.45

Кабінет № 14

Прыбыш М.В.,

педагог -арганізатор

Аб’яднанне па інтарэсах

“Краязнаўства”

5-11

класы

12.00-12.45

13.00-13.45

Кабінет

№ 14

Прыбыш М.В.,

настаўнік дадатковай адукацыі

Дзяжурства ў спартыўнай зале

 

16.00 - 20.00

Спартыўная зала

 

Мянько Т.Г.

свернуть

План работы на шосты школьны дзень, 04.09.2021 г.

 

 

04.09.2021 г.

 

 

Назва

Класы

Час

Кабінет

Адказны

 настаўнік

Занятак па вучэбным прадмеце «Працоўнае навучанне»

11 клас

8.00 – 14.00

 «Сноўская сярэдняя школа»

Па графіку суправаджэння

Афармленне стэнда “Тыдзень спорту і здароўя”

 

8.00 – 09.00

 

Педагог-арганізатар Прыбыш М.В.

Афармленне

ў бібліятэцы выставы літаратуры па тэме “Здаровы лад жыцця”

 

8.00 – 09.00

 

Бібліятэкар

Цыуля К.М.

Квэст-гульня Здароўе ў нашых руках

5-7

класы

10.00 – 10.45

фае школы

Педагог-арганізатар Прыбыш М.В.

Конкурс малюнкаў “Мой любімы від спорту”

1-4

класы

11.00-11.45

 

Кабінет

№ 5

Грынкевіч К.А.,  класны кіраўнік 2 класа

Першынство па лыжаролерах і кросе

2-4 классы

5-7 классы

8-11 классы

10.00-10.45

11.00-11.45

11.00-11.45

Г.п.Плешчаніцы

Палячшук М.В.

настаўнік фізічнай культуры

 

Дзяжурства ў спартыўнай зале

 

 

16.00 - 20.00

Спартыўная зала

 

Цыуля М.С.

свернуть