Планы мероприятий

План работы на шосты школьны дзень 21.03.2020 г.

       

 

 

 

 

               21.03.2020 г.

Назва

Класы

Час

Кабінет

Адказны

 настаўнік

Абяднанне па інтарэсах «Умеем усё»

4 – 6 класы

8.30 – 10.15

Кабінет №5

Заяц А.А.

Заняткі па робататэхніцы

5 – 7 класы

3 – 4 класы

9.00 – 9.45

11.00 – 11.45

Кабінет №6

Данілава А.І.

Факультатыўны занятак «Сакрэты сінтаксісу і пунктуацыі»

9 клас

9.00 – 9.45

Кабінет №10

Сянькевіч Н.І.

Факультатыўны занятак «Паўтараем матэматыку»

9 клас

10.00 – 10.45

Кабінет №6

Данілава А.І.

Факультатыўны занятак «Школа абаронца Айчыны»

10 клас

10.00 – 10.45

Кабінет №14

Грыцкевіч С.Дз.

Аб‘яднанне па інтарэсах «Шашкі. Шахматы»

5 – 9 класы

12.00 – 12.45

Кабінет №14

Грыцкевіч С.Дз.

Абяднанне па інтарэсах «Юныя інспектары дарожнага руху»

6 – 11 класы

13.00 – 13.45

Кабінет №14

Сплендзер А.М.

свернуть

План работы на шосты школьны дзень 07.03.2020 г.

 

 

 

 

            07.03.2020 г. 

 

Назва

Класы

Час

Кабінет

Адказны

 настаўнік

Занятак па вучэбным прадмеце

 “Працоўнае навучанне”

10 клас

8.00 – 13.00

Клецкі СПЛ

 

Абяднанне па інтарэсах «Умеем усё»

4 – 6 класы

8.30 – 10.15

Кабінет №5

Заяц А.А.

Заняткі па робататэхніцы

5 – 7 класы

3 – 4 класы

9.00 – 9.45

11.00 – 11.45

Кабінет №6

Данілава А.І.

Факультатыўны занятак «Сакрэты сінтаксісу і пунктуацыі»

9 клас

9.00 – 9.45

Кабінет №10

Сянькевіч Н.І.

Спартыўна-забаўляльная праграма «А ну-ка, дзяўчаты»

1 – 4 класы

10.20 – 10.55

Спартыўная зала

Радаман Т.В.

Факультатыўны занятак «Паўтараем матэматыку»

9 клас

10.00 – 10.45

Кабінет №6

Данілава А.І.

Факультатыўны занятак «Школа абаронца Айчыны»

10 клас

10.00 – 10.45

Кабінет №14

Грыцкевіч С.Дз.

Спартыўна-забаўляльная праграма «А ну-ка, дзяўчаты»

8 – 11 класы

11.00 – 11.45

Спартыўная зала

Паляшчук М.В.

Святочны канцэрт «Вясновыя мелодыі»

5 – 11 класы

12.00 – 12.50

Файе школы

Сплендзер А.М.

Час гульні ў кампютарным класе

1 – 8 класы

13.00 – 15.00

 

Кабінет №6

Заяц Дз.А.

 

Аб‘яднанне па інтарэсах «Шашкі. Шахматы»

5 – 9 класы

13.00 – 13.45

Кабінет №14

Грыцкевіч С.Дз.

Аб’яднанне па інтарэсах «Юныя

інспектары дарожнага руху»

6 – 11 класы

14.00 – 14.45

Кабінет № 14

Сплендзер А.М.

Дзяжурства па спартыўнай зале

 

16.00 - 20.00

Спартыўная зала

Гаспадыніч А.У.

свернуть

План работы на шосты школьны дзень 22.02.2020 г.

 

 

 

 

 

22.02.2020 г.

Назва

Класы

Час

Кабінет

Адказны

 настаўнік

Занятак па вучэбным прадмеце

 “Працоўнае навучанне”

10 клас

8.00 – 13.00

Клецкі СПЛ

 

Заняткі па робататэхніцы

5 – 7 класы

3 – 4 класы

9.00 – 9.45

11.00 – 11.45

Кабінет №6

Данілава А.І.

Спартландыя «У здаровым целе – здаровы дух»

1 – 4 класы

9.00 – 9.45

Спартыўная зала

Гаўдур З.К.

Факультатыўны занятак «Сакрэты сінтаксісу і пунктуацыі»

9 клас

9.00 – 9.45

Кабінет №10

Сянькевіч Н.І.

Факультатыўны занятак «Паўтараем матэматыку»

9 клас

10.00 – 10.45

Кабінет №6

Данілава А.І.

Факультатыўны занятак «Школа абаронца Айчыны»

10 клас

10.00 – 10.45

Кабінет №14

Грыцкевіч С.Дз.

Ваенізіраваная гульня «Я – салдат»

8 – 11 класы

11.00 – 11.45

Спартыўная зала

Паляшчук М.В.

Віктарына да Дня абаронцаў Айчыны «Гульні патрыётаў»

5 – 7 класы

11.00 – 11.45

Кабінет №8

Грыцкевіч С.Дз.

Бацькоўскі лекторый «Маё дзіця рана пасталела»

Законыя прадстаўнікі

11.00 – 11.45

Кабінет №10

Казакевіч М.В.

Час гульні ў кампютарным класе

1 – 8 класы

12.30 – 15.00

 

Кабінет №6

Заяц Дз.А.

 

Аб‘яднанне па інтарэсах «Шашкі. Шахматы»

5 – 9 класы

12.00 – 12.45

Кабінет №14

Грыцкевіч С.Дз.

Аб’яднанне па інтарэсах «Юныя інспектары

дарожнага руху»

6 – 11 класы

13.00 – 13.45

Кабінет № 14

Сплендзер А.М.

Абяднанне па інтарэсах «Умеем усё»

4 – 6 класы

16.00 – 17.45

Кабінет №5

Заяц А.А.

Дзяжурства па спартыўнай зале

 

17.50 - 20.00

Спартыўная зала

Заяц А.А.

 

свернуть

План работы на шосты школьны дзень 15.02.2020 г.

     

 

 

15.02.2020 г.

 

 

Назва

Класы

Час

Кабінет

Адказны

 настаўнік

Занятак па вучэбным прадмеце

 “Працоўнае навучанне”

10 клас

8.00 – 13.00

Клецкі СПЛ

 

Вытворчая практыка па спецыяльнасці «Аператар электронна-вылічальных машын»

Макаш Ілля, Чарнецкі Яўген

8.10 – 9.55

10.55 – 14.30

Кабінет № 6

Данілава А.І.

Аб’яднанне па інтарэсах “Умеем усё”

4 – 6 класы

8.30 – 10.15

Кабінет №5

Заяц А.А.

Заняткі па робататэхніцы

5 – 7 класы

3 – 4 класы

9.00 – 9.45

11.00 – 11.45

Кабінет №6

Данілава А.І.

Факультатыўны занятак «Сакрэты сінтаксісу і пунктуацыі»

9 клас

9.00 – 9.45

Кабінет №10

Сянькевіч Н.І.

Факультатыўны занятак «Паўтараем матэматыку»

9 клас

10.00 – 10.45

Кабінет №6

Данілава А.І.

15-ая Раённая алімпіяда па Правілах дарожнага руху

5 – 7 класы

10.00 – 12.00

Сярэдняя школа №3 г. Нясвіжа

Грыцкевіч С.Дз.

Фестываль песні і паэзіі на англійскай мове

3 – 11 класы

11.00 – 11.45

Файе школы

Качановіч В.Л.

Сплендзер А.М.

Інтэрактыўны занятак «Каштоўнасці, якія мы выбіраем»

9 – 11 класы

12.00 – 12.45

Кабінет №10

Казакевіч М.В.

Час гульні ў кампютарным класе

1 – 8 класы

12.30 – 15.00

 

Кабінет №6

Заяц Дз.А.

 

Аб’яднанне па  інтарэсах «Юныя

інспектары дарожнага руху»

6 – 11 класы

13.00 – 13.45

Кабінет № 14

Сплендзер А.М.

Дзяжурства па спартыўнай зале

 

16.00 - 20.00

Спартыўная зала

Гаўдур З.К.

свернуть

План работы на шосты школьны дзень 08.02.2020 г.

           

 

 

08.02.2020 г.

 

 

Назва

Класы

Час

Кабінет

Адказны

 настаўнік

Занятак па вучэбным прадмеце “Працоўнае навучанне”

10 клас

8.00 – 13.00

Клецкі СПЛ

 

Вытворчая практыка па спецыяльнасці «Аператар электронна-вылічальных машын»

Макаш Ілля, Чарнецкі Яўген

8.10 – 9.55

10.55 – 14.30

Кабінет № 6

Данілава А.І.

Аб’яднанне па інтарэсах “Умеем усё”

4 – 6 класы

8.30 – 10.15

Кабінет №5

Заяц А.А.

Заняткі па робататэхніцы

5 – 7 класы

3 – 4 класы

9.00 – 9.45

11.00 – 11.45

Кабінет №6

Данілава А.І.

Факультатыўны занятак «Сакрэты сінтаксісу і пунктуацыі»

9 клас

9.00 – 9.45

Кабінет №10

Сянькевіч Н.І.

Факультатыўны занятак «Паўтараем матэматыку»

9 клас

10.00 – 10.45

Кабінет №6

Данілава А.І.

Зімняе шматборе «Здароўе»

1 – 4 класы

10.20 – 11.00

 

Спартыўная зала

Паляшчук М.В.

Дзень прафілактыкі

5 – 10 класы

11.00 – 12.30

Кабінеты 8, 10, 11, 14, 15

Сплендзер А.М.

Лекторый для бацькоў «Падлетак у свеце шкодных звычак»

Законыя прадстаўнікі

11.00 – 11.45

Кабінет №11

Казакевіч М.В.

Час гульні ў кампютарным класе

1 – 8 класы

12.30 – 15.00

 

Кабінет №6

Заяц Дз.А.

 

Аб’яднанне па інтарэсах «Юныя інспектары дарожнага руху»

6 – 11 класы

13.00 – 13.45

Кабінет № 14

Сплендзер А.М.

Дзяжурства па спартыўнай зале

 

16.00 - 20.00

Спартыўная зала

Цыуля М.С.

свернуть

План работы ў шосты школьны дзень 01.02.2020 г.

 

 01.02.2020 г. 

 

 

 

 

Назва

Класы

Час

Кабінет

Адказны

 настаўнік

Занятак па вучэбным прадмеце

 “Працоўнае навучанне”

10 – 11 класы

8.00 – 13.00

Клецкі СПЛ

Рымашэўская Г.А.

Аб’яднанне па інтарэсах “Умеем усё”

4 – 6 класы

8.30 – 10.15

Кабінет №5

Заяц А.А.

Заняткі па робататэхніцы

5 – 7 класы

3 – 4 класы

9.00 – 9.45

11.00 – 11.45

Кабінет №6

Данілава А.І.

Факультатыўны занятак «Школа абаронца Айчыны»

10 клас

10.00 – 10.45

Кабінет №14

Грыцкевіч С.Дз.

 

Факультатыўны занятак «Паўтараем матэматыку»

9 клас

10.00 – 10.45

Кабінет №6

Данілава А.І.

Спартландыя «Зімняя казка»

1 – 4 класы

10.20 – 11.05

Спартыўная зала

Радаман Т.В.

Аб’яднанне па

інтарэсах «Шашкі.

Шахматы»

5 – 9 класы

12.00 – 12.45

Кабінет №14

Грыцкевіч С.Дз.

Вечар сустрэчы з выпускнікамі

8 – 11 класы

19.00 – 21.00

Спартыўная зала

Гаспадыніч А.У., Грыцкевіч С.Дз.

 

свернуть

План работы ў шосты школьны дзень 25.01.2020 г.

 

 

 25.01.2019 года

 

 

 

Назва

Класы

Час

Кабінет

Адказны

 настаўнік

Занятак па вучэбным прадмеце

 “Працоўнае навучанне”

10 – 11 класы

8.00 – 13.00

Клецкі СПЛ

 

Аб’яднанне па інтарэсах “Умеем усё”

4 – 6 класы

8.30 – 10.15

Кабінет №5

Заяц А.А.

Спартландыя «Падарожжа ў горад Здароўя»

1 – 4 класы

9.00 – 9.45

Спартыўная зала

Гаўдур З.К.

Заняткі па робататэхніцы

5 – 7 класы

3 – 4 класы

9.00 – 9.45

11.00 – 11.45

Кабінет №6

Данілава А.І.

Факультатыўны занятак «Сакрэты сінтаксісу і пунктуацыі»

9 клас

9.00 – 9.45

Кабінет №10

Сянькевіч Н.І.

Першынства школы па шашках і шахматах

5 – 8 класы

9 – 11 класы

10.20 – 11.05

11.10 – 11.55

Спартыўная зала

Паляшчук М.В.

Факультатыўны занятак «Школа абаронца Айчыны»

10 клас

10.00 – 10.45

Кабінет №14

Грыцкевіч С.Дз.

 

Факультатыўны занятак «Паўтараем матэматыку»

9 клас

10.00 – 10.45

Кабінет №6

Данілава А.І.

Лекторый для бацькоў «Роля сямі ў падрыхтоўцы школьнікаў да выбару прафесіі»

Законыя прадстаўнікі

11.00 – 11.45

Кабінет №10

Казакевіч М.В.

Аб’яднанне па інтарэсах «Шашкі.

Шахматы»

5 – 9 класы

12.00 – 12.45

Кабінет №14

Грыцкевіч С.Дз.

 Час гульні ў кампютарным класе

 

1 – 8 класы

 

12.00 – 15.00

15.00 – 16.00

 

Кабінет №6

 

Заяц Дз.А.

Грыцкевіч С.Дз.

Падрыхтоўка да вечара сустрэчы з выпускнікамі

8 – 11 класы

12.00 – 14.00

Кабінет №11

Гаспадыніч А.У.

Дзяжурства па спартыўнай зале

 

16.00 - 20.00

Спартыўная зала

Радаман Т.В.

 

свернуть

План работы на шосты школьны дзень 18.01.2020 г.

 

 

 18.01.2020 г.

 

 

 

Назва

Класы

Час

Кабінет

Адказны

 Настаўнік

Занятак па вучэбным прадмеце

 “Працоўнае навучанне”

10 – 11 класы

8.00 – 13.00

Клецкі СПЛ

 

Аб’яднанне па інтарэсах “Умеем усё”

4 – 6 класы

8.30 – 10.15

Кабінет №5

Заяц А.А.

Заняткі па робататэхніцы

5 – 7 класы

3 – 4 класы

9.00 – 9.45

11.20 – 12.05

Кабінет №6

Данілава А.І.

Факультатыўны занятак «Сакрэты сінтаксісу і пунктуацыі»

9 клас

9.00 – 9.45

Кабінет №10

Сянькевіч Н.І.

Школьныя спаборніцтвы па біятлону, лыжнаму спорту і стральбе «Снежны снайпер»

3 – 4 класы

10.25 – 11.10

Стадыён

Паляшчук М.В.

Факультатыўны занятак «Школа абаронца Айчыны»

10

клас

10.00 – 10.45

Кабінет №14

Грыцкевіч С.Дз.

 

Факультатыўны занятак «Паўтараем матэматыку»

9 клас

10.00 – 10.45

Кабінет №6

Данілава А.І.

Турнір эрудытаў «Таццянін дзень»

5 - 8 класы

10.30 – 11.15

Кабінет №15

Качановіч В.Л.

Біялагічны эрудыкон  «Біялогія ў жыцці чалавека»

9 – 11 класы

11.00 – 11.45

Кабінет №8

Радаман А.С.

Занятак «Па сцяжынках здаровага ладу жыцця»

1 – 4 класы

11.20 – 12.05

Кабінет №10

Казакевіч М.В.

Аб’яднанне па інтарэсах «Шашкі. Шахматы»

5 – 11 класы

12.00 – 12.45

Кабінет №14

Грыцкевіч С.Дз.

Час гульні ў кампютарным класе

1 – 8 класы

12.00 – 14.00

14.00 – 16.00

Кабінет №6

Заяц Дз.А.

Грыцкевіч С.Дз.

Падрыхтоўка да вечара сустрэч з выпускнікамі

5 – 11 класы

13.00 – 14.00

Кабінет №11

Гаспадыніч А.У.

Дзяжурства па спартыўнай зале

 

16.00 - 20.00

Спартыўная зала

Мянько Т.Г.

 

свернуть

План работы на шосты школьны дзень 21.12.2019

 

 

                   21.12.2019 г.

 

 

 

Назва

Класы

Час

Кабінет

Адказны

 Настаўнік

Занятак па вучэбным прадмеце

 “Працоўнае навучанне”

10 – 11 класы

8.00 – 13.00

Клецкі СПЛ

 

Аб’яднанне па інтарэсах “Умеем усё”

4 – 6 класы

8.30 – 10.15

Кабінет №5

Заяц А.А.

Заняткі па робататэхніцы

5 – 7 класы

1 – 4 класы

9.00 – 9.45

11.00 – 11.45

Кабінет №6

Данілава А.І.

Факультатыўны занятак «Сакрэты сінтаксісу і пунктуацыі»

9 клас

9.00 – 9.45

Кабінет №10

Сянькевіч Н.І.

Дзень гімнастыкі

1 – 4 класы

5 – 7 класы

8 – 11 класы

10.00 – 10.40

11.00 – 11.45

12.00 – 12.45

Спартыўная зала

Паляшчук М.В.

Факультатыўны занятак «Школа абаронца Айчыны»

10

клас

10.00 – 10.45

Кабінет №14

Грыцкевіч С.Дз.

 

Факультатыўны занятак «Паўтараем матэматыку»

9 клас

10.00 – 10.45

Кабінет №6

Данілава А.І.

Віктарына «Гадзіна піянерскіх пытанняў і адказаў»

5 - 8 класы

10.00 – 10.45

Кабінет №15

Сплендзер А.М.

Творчая майстэрня «Майстэрня Дзеда Мароза»

1 – 4 класы

10.50 – 11.35

Кабінет №5

Заяц А.А.

Кансультацыя «Пакаранне без гвалту»

Бацькі

11.00 – 11.45

Кабінет №10

Казакевіч М.В.

Віктарына «Беларусь: знаёмая і

 

таямнічая»

9 – 11 класы

11.00 – 11.45

Кабінет №8

Грыцкевіч С.Дз.

Аб’яднанне па

інтарэсах «Шашкі.

Шахматы»

5 – 11 класы

12.00 – 12.45

Кабінет №14

Грыцкевіч С.Дз.

Час гульні ў кампютэрным класе

1 – 8 класы

12.00 – 14.00

14.00 – 16.00

Кабінет №6

Заяц Дз.А.

Грыцкевіч С.Дз.

Абяднанне па  інтарэсах «Юныя інспектары дарожнага руху»

6 – 11 класы

13.00 – 13.45

Кабінет №14

Сплендзер А.М.

Дзяжурства па спартыўнай зале

 

16.00 - 20.00

Спартыўная зала

Гаспадыніч А.У.

 

 

свернуть

План работы на шосты школьны дзень 14.12.2019 г.

 

 

 

 

 

 

14.12.2019 г.

 

Назва

Класы

Час

Кабінет

Адказны

 Настаўнік

Занятак па вучэбным прадмеце

 “Працоўнае навучанне”

10 – 11 класы

8.00 – 13.00

Клецкі СПЛ

Радаман А.С.

Аб’яднанне па інтарэсах “Умеем усё”

4 – 6 класы

8.30 – 10.15

Кабінет №5

Заяц А.А.

Заняткі па робататэхніцы

5 – 7 класы

1 – 4 класы

9.00 – 9.45

11.00 – 11.45

Кабінет №6

Данілава А.І.

Удзел у раёным этапе рэспубліканскай патрыятычнай квэст-гульні «Па слядах Перамогі»

2 – 4 класы

9.00 – 11.00

Нясвіжская гімназія

Грыцкевіч С.Дз.

Гульні на свежым паветры «Зімовыя забавы»

1 – 4 класы

10.00 – 10.45

Спартыўная пляцоўка

Гаўдур З.К.

Факультатыўны занятак «Сакрэты сінтаксісу і пунктуацыі»

9 клас

9.00 – 9.45

Кабінет №10

Сянькевіч Н.І.

Дзень лыжных гонак

5 - 7 класы

10.00 – 10.45

Стадыён

Паляшчук М.В.

Факультатыўны занятак «Паўтараем матэматыку»

9 клас

10.00 – 10.45

Кабінет №6

Данілава А.І.

Удзел у раёнай алімпіядзе па прававых ведах

5 – 7 класы

10.00 – 12.00

Сярэдняя школа №4 г. Нясвіжа

Казакевіч М.В.

Конкурсна-гульнявая праграма «Мір прафесій»

5 – 8 класы

11.00 – 11.45

Кабінет №10

Сянькевіч Н.І.

Час гульні ў кампютэрным класе

1 – 8 класы

12.00 – 15.00

Кабінет №6

Заяц Дз.А.

 

Дзяжурства па спартыўнай зале

 

 

16.00 - 20.00

 

Спартыўная зала

 

Качановіч В.Л.

 

свернуть

План работы на шосты школьны дзень 07.12.2019 г.

 

 

07.12.2019 г.

 

 

 

 

Назва

Класы

Час

Кабінет

Адказны

 настаўнік

Занятак па вучэбным прадмеце

 “Працоўнае навучанне”

10 – 11 класы

8.00 – 13.00

Клецкі СПЛ

 

Аб’яднанне па інтарэсах “Умеем усё”

4 – 6 класы

8.30 – 10.15

Кабінет №5

Заяц А.А.

Заняткі па робататэхніцы

5 – 7 класы

1 – 4 класы

9.00 – 9.45

11.00 – 11.45

Кабінет №6

Данілава А.І.

Акцыя «Зробім клас навагоднім»

1 – 11 класы

9.00 – 12.00

Замацаваныя кабінеты 1 – 11 класаў

Класныя кіраўнікі 1 – 11 класаў

Віктарына «Па старонках любімых кніг»

1 – 4 класы

9.00 – 9.45

Кабінет №3

Радаман Т.В.

Факультатыўны занятак «Сакрэты сінтаксісу і пунктуацыі»

9 клас

9.00 – 9.45

Кабінет №10

Сянькевіч Н.І.

Дзень лыжных гонак

1 - 4 класы

10.00 – 10.45

Стадыён

Паляшчук М.В.

Факультатыўны занятак «Школа абаронца Айчыны»

10

клас

10.00 – 10.45

Кабінет №14

Грыцкевіч С.Дз.

 

Факультатыўны занятак «Паўтараем матэматыку»

9 клас

10.00 – 10.45

Кабінет №6

Данілава А.І.

Занятак «Ведай свае правы, выконвай абавязкі»

5 – 8 класы

11.00 – 11.45

Кабінет №10

Казакевіч М.В.

Аб’яднанне па

інтарэсах «Шашкі.

Шахматы»

5 – 11 класы

12.00 – 12.45

Кабінет №14

Грыцкевіч С.Дз.

Прагляд відэафільму  

 

«Сусветны дзень барацьбы са СНІДам»

9 – 11 класы

11.00 – 11.45

Кабінет №8

Радаман А.С.

Час гульні ў кампютэрным класе

1 – 8 класы

12.00 – 14.00

14.00 – 16.00

Кабінет №6

Заяц Дз.А.

Грыцкевіч С.Дз.

Пасяджэнне савета

дружыны БРПА

2 – 4 класы

12.00 – 12.45

Кабінет №4

Сплендзер А.М.

Абяднанне па  інтарэсах «Юныя інспектары дарожнага руху»

6 – 11 класы

13.00 – 13.45

Кабінет №14

Сплендзер А.М.

Дзяжурства па спартыўнай зале

 

16.00 - 20.00

Спартыўная зала

Заяц А.А.

свернуть

План работы на шосты школьны дзень 30.11.2019 г.

                     

 

 

 30.11.2019

 

 

 

Назва

Класы

Час

Кабінет

Адказны

 настаўнік

Занятак па вучэбным прадмеце  “Працоўнае навучанне”

10 – 11 класы

8.00 – 13.00

Клецкі СПЛ

Качановіч В.Л.

Аб’яднанне па інтарэсах “Умеем усё”

4 – 6 класы

8.30 – 10.30

Кабінет №5

Заяц А.А.

Заняткі па робататэхніцы

5 – 7 класы

1 – 4 класы

9.00 – 9.45

11.00 – 11.45

Кабінет №6

Данілава А.І.

Факультатыўны занятак «Сакрэты сінтаксісу і пунктуацыі»

9 клас

9.00 – 9.45

Кабінет №10

Сянькевіч Н.І.

Спартыўнае мерапрыемства «Трапны стралок»

5 - 7 класы

8 – 11 класы

10.00 – 10.45

11.00 – 11.45

Спартыўная зала

Паляшчук М.В.

Факультатыўны занятак «Школа абаронца Айчыны»

10

клас

10.00 – 10.45

Кабінет №14

Грыцкевіч С.Дз.

 

Факультатыўны занятак «Паўтараем матэматыку»

9 клас

10.00 – 10.45

Кабінет №6

Данілава А.І.

Інтэлектуальная гульня «Гэтыя пацешныя жывёлы»

1 – 4 класы

10.45 – 11.30

Кабінет №5

Заяц А.А.

Лекторый для бацькоў «Прафілактыка ранніх палавых сувязей непаўналетніх»

Бацькі

11.00 – 11.45

Кабінет №8

Ігнатоля М.В.

Час гульні ў кампютарным класе

1 - 8 класы

12.00 – 14.00

14.00 – 16.00

Кабінет №6

Заяц Дз.А.

Грыцкевіч С.Дз.

 Аб’яднанне па інтарэсах «Шашкі. Шахматы»

 5 – 11 класы

 

12.00 – 12.45

 

Кабінет №14

 

Грыцкевіч С.Дз.

Інтэлектуальная гульня  «Адзін за ўсіх, і ўсе за аднаго»

8 – 9 класы

12.00 – 12.45

Кабінет №10

Сплендзер А.М.

Абяднанне па інтарэсах «Юныя інспектары дарожнага руху»

6 – 11 класы

13.00 – 13.45

Кабінет №14

Сплендзер А.М.

Дзяжурства па спартыўнай зале

 

16.00 - 20.00

Спартыўная зала

Цыуля М.С.

 

 

свернуть

План работы на шосты школьны дзень 23.11.2019 г.

                      

23.11.2019 года

 

 

 

Назва

Класы

Час

Кабінет

Адказны

 Настаўнік

Занятак па вучэбным прадмеце

 “Працоўнае навучанне”

10 – 11 класы

8.00 – 13.00

Клецкі СПЛ

 

Аб’яднанне па інтарэсах “Умеем усё”

4 – 6 класы

8.30 – 10.30

Кабінет №5

Заяц А.А.

Удзел у II этапе рэспубліканскай алімпіяды па прадмеце «Геаграфія»

Цімашэнка

Уладзіслаў

9.00 – 13.00

Сярэдняя школа №1 г. Нясвіжа

Рымашэўская Г.А.

Удзел у II этапе рэспубліканскай алімпіяды па прадмеце «Фізічная культура»

Сямашка Данііл, Акулік Даря

9.00 – 13.00

Сярэдняя школа №1 г. Нясвіжа, ФАЦ г. Нясвіжа

Паляшчук М.В.

Спартыўнае мерапрыемтсва «У пошуках здароўя»

1 - 4 клас

9.00 – 9.45

Спартыўная зала

Радаман Т.В.

Заняткі па робататэхніцы

5 – 7 класы

1 – 4 класы

9.00 – 9.45

11.00 – 11.45

Кабінет №6

Данілава А.І.

Конкурс эрудытаў «Казка - хлусня, ды ў ёй намёк»

5 - 7 класы

10.00 – 10.45

Кабінет №15

Качановіч В.Л.

Факультатыўны занятак “Школа абаронца Айчыны”

10

клас

10.00 – 10.45

Кабінет №14

Грыцкевіч С.Дз.

 

Факультатыўны занятак «Паўтараем матэматыку»

9 клас

10.00 – 10.45

Кабінет №6

Данілава А.І.

Інтэлектуальная гульня «Падарожжа

 па краінах свету»

9 – 11 класы

11.00 – 11.45

Кабінет №8

Грыцкевіч С.Дз.

Занятак «Добрыя і дрэнныя рэчывы»

1 - 4 класы

11.00 – 11.45

Кабінет №2

Ігнатоля М.В.

Час гульні ў кампютарным класе

1 - 8 класы

12.00 – 14.00

14.00 – 16.00

Кабінет №6

Заяц Дз.А.

Грыцкевіч С.Дз.

Аб’яднанне па інтарэсах «Шашкі. Шахматы»

5 – 11 класы

12.00 – 12.45

Кабінет №14

Грыцкевіч С.Дз.

Дзяжурства па спартыўнай зале

 

16.00 - 20.00

Спартыўная зала

Радаман А.С.

 

свернуть

План работы на шосты школьны дзень 16.11.2019 г.

 

 

 

16.11.2019 года

 

 

 

Назва

Класы

Час

Кабінет

Адказны

 Настаўнік

Аб’яднанне па інтарэсах “Умеем усё”

4 – 6 класы

8.30 – 10.30

Кабінет №5

Заяц А.А.

Спартыўнае мерапрыемтсва  “Спартландыя”

1 - 4 клас

9.00 – 9.45

Спартыўная зала

Гаўдур З.К.

Заняткі па робататэхніцы

5 – 7 класы

1 – 4 класы

9.00 – 9.45

11.00 – 11.45

Кабінет №6

Данілава А.І.

Факультатыўны занятак “Школа абаронца Айчыны”

10

Клас

10.00 – 10.45

Кабінет №14

Грыцкевіч С.Дз.

 

Факультатыўны занятак «Сакрэты сінтаксісу і пунктуацыі»

9 клас

09.00 – 09.45

Кабінет №10

Сянькевіч Н.І.

Факультатыўны занятак «Паўтараем матэматыку»

9 клас

10.00 – 10.45

Кабінет №6

Данілава А.І.

Віктарына «Энергию сохрани – планету сбереги»

5 – 8 класы

11.00 – 11.45

Кабінет №8

Грыцкевіч С.Дз.

Падрыхтоўка да II этапу рэспубліканскай алімпіяды па фізічнай культуры

9 – 11 класы

10.00 – 12.00

Спартыўная зала

Паляшчук М.В.

Піянерскі збор “Мы сталі акцябратамі”: прыём малодшых школьнікаў у акцябраты

2 - 4 класы

10.00 – 10.45

Кабінет №3

Сплендзер А.М.

Час гульні ў кампютарным класе

 

1 - 8 класы

12.00 – 14.00

14.00 – 16.00

Кабінет №6

Заяц Дз.А.

Грыцкевіч С.Дз.

Аб’яднанне па інтарэсах «Шашкі. Шахматы»

5 – 11 класы

12.00 – 12.45

Кабінет №14

Грыцкевіч С.Дз.

Аб’яднанне па інтарэсах «Юныя інспектары дарожнага руху»

8 – 11 класы

13.00 – 13.45

Кабінет №14

Сплендзер А.М.

Дзяжурства па спартыўнай зале

 

16.00 - 20.00

Спартыўная зала

Сплендзер А.М.

 

свернуть
2019
октябрьсентябрь
23 октября, среда

План работы на шосты школьны дзень

подробнее...
16 октября, среда

План работы на шосты школьны дзень

подробнее...
9 октября, среда

План работы ў шосты школьны дзень

подробнее...
3 октября, четверг

План работы ў шосты школьны дзень

подробнее...