Графики работы

Графік работы аб'яднанняў па інтарэсах

Графік работы аб’яднанняў па інтарэсах на базе дзяржаўнай установы адукацыі

"Грыцкавіцкі навучальна-педагагічны комплекс дзіцячы сад – сярэдняя школа”

на 2019/2020 навучальны год

№ п/п

Назва аб’яднання па інтарэсах

Педагог дадатковай адукацыі

Час правядзення

Месца правядзення

Класы

1.      

Аб’яднанне па інтарэсах

“Шашкі. Шахматы”

Грыцкевіч Сяргей Дзмітрыевіч

Панядзелак

15.40 – 16.25

Кабінет

№ 14

5 – 11

Чацвер

15.30 – 16.15

Субота

12.00 – 12.45

2.      

Аб’яднанне па інтарэсах

«Фантазія»

Гаўдур

Зоя Канстанцінаўна

Серада

13.30 – 14.15

Кабінет

№ 2

1 – 4 

3.      

Аб’яднанне па інтарэсах

“Умеем усё”

Заяц

Алёна

Анатольеўна

Субота

8.30 – 10.15

Кабінет № 5

4 – 6

 

4.      

Аб’яднанне па інтарэсах

«Аматары прыроды»

Радаман

Таццяна Віктараўна

Пятніца

13.30 – 14.15

Кабінет

№3

3 – 4

5.      

Аб’яднанне па інтарэсах “Баскетбол”

Паляшчук Міхаіл Васільевіч

Аўторак 18.00 – 18.45

Спартыўная зала

7 – 11

Чацвер

18.00 – 18.45

6.      

Аб’яднанне па інтарэсах

“Юныя інспектары дарожнага руху”

Сплендзер Ангеліна Мікалаеўна

Субота

13.00 – 13.45

Кабінет

№ 14

6 – 11

свернуть

Графік работы кабінета інфарматыкі

Графік работы кабінета інфарматыкі ў ІІ паўгоддзі 2019/2020 навучальнага года

 Урок

Час

Дні тыдня

Панядзелак

Аўторак

Серада

Чацвер

Пятніца

Субота

1.

8.30-9.15

Матэматыка

9 клас

Данілава А.І.

Інфарма-тыка

6 клас

Данілава А.І.

Матэматыка

11 клас

Данілава А.І.

Геаграфія

9 клас

Рымашэўская Г.А.

.

Геаграфія

10 клас

Грыцкевіч С.Дз.

9.00-9.45

Заняткі па робататэхніцы

5-7 класы

Данілава А.І.

2.

9.30-10.15

Матэматыка

6 клас

Данілава А.І.

Матэматыка

10 клас

Данілава А.І.

Матэматыка

6 клас

Данілава А.І.

Інфарматыка

11 клас

Данілава А.І.

Матэматыка

11 клас

Данілава А.І.

10.00-10.45

Факультатыўны занятак

9 клас

Данілава А.І.

 

3.

10.25-11.10

 

Геаграфія

10 клас

Рымашэўская Г.А.

 

Матэматыка

11 клас

Данілава А.І.

Настаўнікі прадметнікі

Матэматыка

9 клас

Данілава А.І.

Матэматыка

9 клас

Данілава А.І.

11.00-11.45

Заняткі па робататэхніцы

1-4 класы

Данілава А.І.

 

4.

11.25-12.10

 

Матэматыка

10 клас

Данілава А.І.

Матэматыка

9 клас

Данілава А.І.

Матэматыка

10 клас

Данілава А.І.

Беларуская мова

10 клас

Гаспадыніч А.У.

Матэматыка

6 клас

Данілава А.І.

12.00-14.00

 

Камп’ютарныя гульні

Заяц Дз.А.

 

5.

12.25-13.10

 

Матэматыка

11 клас

Данілава А.І.

Матэматыка

6 клас

Данілава А.І.

Матэматыка

9 клас

Данілава А.І.

Факульта-тыўны занятак

2 клас

Данілава А.І.

Матэматыка

10 клас

Данілава А.І.

 

6.

13.30-14.15

 

Інфарматыка

10 клас Данілава А.І.

Інфарма-тыка

9 клас Данілава А.І

Факульта-тыўны занятак

11 клас

Данілава А.І.

Інфарматыка

7 клас Данілава А.І

Інфарматыка

8 клас Данілава А.І

14.00-16.00

 

Камп’ютарныя гульні

Грыцкевіч С. Дз.

 

7.

14.35-

15.20

Кл. гадз.

6 клас

Данілава А.І.

Інф. гадз.

6 клас

Данілава А.І.

Настаўнікі прадметнікі

Настаўнікі прадметнікі

Настаўнікі прадметнікі

свернуть

Графік работы бібліятэкі

Графік работы  бібліятэкі

дзяржаўнай установы адукацыі  "Грыцкавіцкі навучальна-педагагічны комплекс

дзіцячы сад - сярэдняя школа" на 2019/2020 навучальны год

 

 

Панядзелак 09.00 – 12.00; 14.30  –  16.00  
Аўторак 14.00   -  17.00
Серада  12.00   -   16.00
Чацвер 12.00  - 16.00
Пятніца  09.00 – 10.00; 14.40. -  16.40
Субота

09.30  -   12.30 

                       

Санітарны  дзень   першая серада кожнага  месяца

свернуть

График дежурства учительско-родительского патруля

График дежурства

учительско-родительского патруля

на полугодие 2019/2020 учебного года

Дата

Ответственные учителя

Ответственные родители

04.01.2020

Гавдур З.К.

Гапанович М.В.

11.01.2020

Данилова Е.И.

Зинкевич Ю.В.

18.01.2020

Качанович В.Л.

Случак Ю.Д.

25.01.2020

Радоман А.С.

Плотко О.В.

01.02.2020

Менько Т.Г.

Чернецкая С.В.

08.02.2020

Господынич Е.В.

Климович И.А.

15.02.2020

Сплендер А.М.

Лазовский А.И.

22.02.2020

Казакевич М.В.

Тимошенко Н.В.

29.02.2020

Радоман Т.В.

Радоман А.С.

07.03.2020

Грицкевич С.Д.

Окулик С.В.

14.03.2020

Полещук М.В.

Лазаревич С.В.

21.03.2020

Сенькевич А.И.

Закудовская М.Д.

28.03.2020

Заяц Е.А.

Наполева М.В.

04.04.2020

Качанович В.Л.

Лось А.М.

11.04.2020

Радоман А.С.

Наполева Л.К.

18.04.2020

Господынич Е.В.

Сапожников С.А.

25.04.2020

Циуля М.С.

Случак Ю.Д.

02.05.2020

Данилова Е.И.

Пилипчук А.Н.

16.05.2020

Грицкевич С.Д.

Радюк С.В.

23.05.2020

Гавдур З.К.

Нагорная А.В.

30.05.2020

Сплендер А.Н.

Чернобай Т.Л.

свернуть

Графік дзяжурства настаўнікаў у спартыўнай зале

Графік дзяжурства настаўнікаў у спартыўнай зале (на спартыўнай пляцоўцы)

ў шосты школьны дзень на 2 паўгоддзе 2019/2020 навучальнага года

Дата

Настаўнік

04.01.2020

Данілава А.І.

11.01.2020

Паляшчук М.В.

18.01.2020

Мянько Т.Г.

25.01.2020

Радаман Т.В.

01.02.2020

Радаман А.С.

08.02.2020

Цыуля М.С.

15.02.2020

Гаўдур З.К.

22.02.2020

Заяц А.А.

29.02.2020

Качановіч В.Л.

07.03.2020

Гаспадыніч А.У.

14.03.2020

Сянькевіч Н.І.

21.03.2020

Сплендзер А.М.

28.03.2020

Данілава А.І.

04.04.2020

Паляшчук М.В.

11.04.2020

Гаўдур З.К.

18.04.2020

Мянько Т.Г.

25.04.2020

Радаман Т.В.

02.05.2020

Радаман А.С.

16.05.2020

Заяц А.А.

23.05.2020

Цыуля М.С.

30.05.2020

Грыцкевіч С.Дз.

свернуть